Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a hő elindul felfelé,...

Ha a hő elindul felfelé, akkor biztosan nem lehet terhes az ember?

Figyelt kérdés
Többen írjátok, hogy a ciklus végén vagy az elején is sikerülhet a teherbeesés. Én már nagyon szeretném, elég rendszertelen a ciklusom, és őrület, hogy csak 2-3 nap van egyáltalán esély!
2008. aug. 16. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igy szinte semmi eselyedra hogy terhes legy. Fordulj nödokihoz ö egeszbiztosan segit neked. Van ilyen köztük en is hogy sajnos csak segitseggel eshetünk teherbe,holott van mar eggy nagylanyom.
2008. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem is van egy 4 éves lányom, de a másodikkal küzdünk. Talán már nagyon akarom, az a baj. A nődoki szerint még pár hónapot próbáljuk, aztán segít. Köszi!
2008. aug. 16. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hol tartasz a ciklusodban? A hődnek pé-kor kicsit le kell elvileg mennie, de előfordulhat, hogy nincs hőesés, mégis van pé. Egy biztos a tüszőrepedés után egyértelműen felmegy a hőd, és ha terhes vagy, akkor marad is fenn! ha közben lemegy, és már nem tud visszamenni, akkor nem sikerült sajnos! Mivel írtad, hogy rendszertelen a ciklusod, bármikor lehet pé-d! Tudom,nekem is kicsit rendszertelen, és a hőgörbém sem mutatott ki mindig egyértelmű pé-t! Ilyenkor nem lehet annyira időzítetten szexelni, meg amúgy is, amikor jólesik!!!! Csak bízz magadban, és a párodban, hogy megcsináljátok!!!!
2008. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A doki baciűzésre kúpot írt fel, azt mondta, addig ne próbáljuk. Mire elfogyott a kúp, a 15. napon voltam, és a hő 36,8-tól ment föl. Úgyhogy azért próbáljuk, de szerintem ebben a hónapban lekéstem.
2008. aug. 17. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!