Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jósteszt 11-ik DPO-n? Bővebben...

Jósteszt 11-ik DPO-n? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jóstesztként használtam ma reggel az ovu tesztet ma vagyok a 11-ik dpo-n, és határozottan pozitív lett. Szerintetek hihetek neki? Felakartam tölteni a képet, de azt írja ki, hogy a fájl túl nagy.:( Pedig többször is töltöttem már oda képeket. Tesztem is van itthon, de azt nem merek csinálni, majd csak szerdán, vagy esetleg kedden. Megpróbálom majd valahogy feltenni a képet, ebben tudnátok segíteni? Köszönöm
2010. jan. 31. 07:19
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia! Nekem egyelőre semmi. kb. mostanság kellene megjönnie, bár nagyon kiszámíthatatlan. A terhességi teszt negatív.. Meglátjuk, igazából az is érdekel, hogy mitől lehet még pozitív ovulációs teszt ilyen későn. Nekem az orvos azt mondta, hogy ha 35 naposnál hosszabb a ciklus, nincs Pé, de ez kb. nálam a 30. napon mutatott pozitívat. Még várok kicsit, és megkérdezem az orvosom. Szép napot! Melinda
2011. márc. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!