Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jósteszt 11-ik DPO-n? Bővebben...

Jósteszt 11-ik DPO-n? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jóstesztként használtam ma reggel az ovu tesztet ma vagyok a 11-ik dpo-n, és határozottan pozitív lett. Szerintetek hihetek neki? Felakartam tölteni a képet, de azt írja ki, hogy a fájl túl nagy.:( Pedig többször is töltöttem már oda képeket. Tesztem is van itthon, de azt nem merek csinálni, majd csak szerdán, vagy esetleg kedden. Megpróbálom majd valahogy feltenni a képet, ebben tudnátok segíteni? Köszönöm
2010. jan. 31. 07:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy tesztből még nem lehet jósolni, illetve tudni kell, hogy sok az álpozitív jósteszt. Itt olvashatsz róla illetve vannak fenn fotók is.
2010. jan. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


A link lemaradt.

2010. jan. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, utána olvastam. :)

Nem bírtam ki, és csináltam egy terhes tesztet is, ami halványan, de két csíkos, és egyből kijött a T csík. :) Még nem élem bele magam, mert 4,5 éve próbálkozunk. Holnap reggel megint csinálok egyet, ha az is két csíkos lesz, akkor elhiszem, hogy végre ennyi idő után sikerült. Szerdára nem várom egyébként...

2010. jan. 31. 08:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csütörtökre nem várom...Éreztél valamit vagy csak kiváncsi voltál?

Nekem a mellbimbóm fura és nagyon érzékeny... Closty-s hónapom volt.

2010. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szia! Azért teszteltem, mert kíváncsi voltam, és teljesen más ez a hónap. Minden hónapban PÉ után már duzzadtak, fájtak a melleim, és ideges voltam. Ez nálam már évek óta tünet volt. Most pedig nem érzem a melleimet egyáltalán, és nem vagyok feszült sem. Pár napja szurkált a petefészkem környékén, ami kisugárzott a szeméremdomborulatomba, és kicsit a combomba is. Még annyi, hogy fel vagyok puffadva pár napja, espumisan gyöngyöt szedek rá. Más tünet nincs. Remélem két nap múlva is pozi lesz a teszt, az lenne ám a hihetetlen ennyi éve után.....Sok sikert kívánok neked is! :) Megy a drukk!!!
2010. jan. 31. 10:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is előző napokban halvány két csík lett, és előtte csak szúrkálást éreztem. ez már tuti baba, pozitív nem változik vissza. Ezenkívül minden teszt leírja, hogy akármilyen halvány csík pozitív. Nálam beigazolódott:-)
2010. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
szia! mi lett az eredmény? Nálam ugyanez a tűnet, de nem szeretném beleélni magam.
2011. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm kérdésedet, de akkor januárban nem lett baba, viszont most itt figyel az ágyban egy 2,5hós gyönyörű kislány. :)Márciusban fogant életem :)
2011. márc. 18. 08:01
 9/11 anonim válasza:
Gratulálok!!! Én még várok, hátha. De lehet, hogy akkor neked is rendkívüli peteérésed volt, azért mutatott pozitívat az ovu teszt!? Szép napot!
2011. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia! Nem tudom mi lehetett, mert akkor halvány volt a terhes teszt is, bár sok teszt becsapott már. Rá pár napra, azt hiszem 2napra meg is jött a mensim. Te hol tartasz most? Drukkolok neked nagyon! :)
2011. márc. 21. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!