Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lasan 2 éve probálkozunk és...

Lasan 2 éve probálkozunk és én már ideges vagyok és nagyon elkeseredett de a férjem teljesen nyugodt. Ez normális?

Figyelt kérdés
ö is akarja. de őt méág nembántja hogy még nemjött ösze. vagy csak titkolná?mert nemlátni rajta ,de volt hogy azthittük öszejött és akkor nagyon boldog volt. ha megkérdezem hogy elvan e szomorodva aztmondja nincs mert ugyis lesz babánk. nemktek a férjetek hogyan viseli?az énférjem amugy is nyugodt de ennyire?
2008. aug. 15. 23:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nekem mindig késett vagyis 35 napra jött meg. akkor azthittem van peteérés. de nemvolt. aztán jött egyolyan honap mikor nemtudott megjönni 2 honapig. és ugymentem dokihoz és már gondoltam hogy ittnincsrendben valami. szoval adott clostit ami hatott de vékony maradt a méhnyálkahártya és vérvétel egyértelmüen kimutatta. 3 hét alatt rendbe tett a elsősorban a JOISTEN másodiksorban a bromocripin.és pont most nemtudtam elmenni ultrahangra hogy van e peteérés de szerintem sajnos most sem volt mert a hőm nemutatta ezt. de nyálkám volt.
2008. aug. 16. 23:03
 12/13 anonim ***** válasza:
A férfiak ilyenek! Az én párom is pont ilyen volt: mindig mondta, hogy nyugi összehozzuk azt a babát! Nincs semmi baj! Hidd el, ha lesz kétcsíkosod ő is fellelkesül! Te meg akármilyen nehéz is próbálj lazítani kicsit! Tudom mennyire nehéz, de ha már mindketten rendben vagytok, akkor jönni fog a baba!!! Lazításként próbáljatok elmenni kettesben egy hosszú hétvégére valahová. Hagyj otthon minden hőmérőt, már ha egyáltalán használsz! Csak magatokra koncentráljatok, szeressétek egymást! Nekünk bejött ez a recept!!!!
2008. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a cickafark és palástfű teát? Hidd el,nagyon hatásos!
2008. aug. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!