Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lasan 2 éve probálkozunk és...

Lasan 2 éve probálkozunk és én már ideges vagyok és nagyon elkeseredett de a férjem teljesen nyugodt. Ez normális?

Figyelt kérdés
ö is akarja. de őt méág nembántja hogy még nemjött ösze. vagy csak titkolná?mert nemlátni rajta ,de volt hogy azthittük öszejött és akkor nagyon boldog volt. ha megkérdezem hogy elvan e szomorodva aztmondja nincs mert ugyis lesz babánk. nemktek a férjetek hogyan viseli?az énférjem amugy is nyugodt de ennyire?
2008. aug. 15. 23:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

:-) Az én férjem is jól viseli, de tudom, hogy amikor megjön csalódott. Utána megrázza magát és fél pillanat alatt újratöltődik. Mondjuk én sem vagyok elkeseredve, február végén vettem be az utolsó gyógyszeremet, ha azt vesszük, hogy kiürülés meg minden akkor még csak 3. hónapja próbálkozunk... De én már mindennél jobban szeretném ha jönne a baba. :-)

Voltatok már kivizsgáláson hogy 2 éve nem jön össze? Ne keseredj el, gondolj a babára szeretettel, fog jönni. :-)

2008. aug. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
persze hogy voltunk. most jöttem rendbe mert magas volt a prolaktin szintem. csak az a baj,hogy szerintem még mindig nemvolt peteérésem.
2008. aug. 15. 23:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hog derült ki hogy magas? Vagyis volt valami jele vagy csak rutinvizsgálatokból?

Amúgy kezd mostantól a számítást, most már minden rendben van és amióta rendbejöttél, ahhoz képest vedd a hónapokat. Talán könnyebb

2008. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

az én férjemre is totál igaz,amit írtál! csalódnak,persze,akarják,várják,DE biztosak abban,h előbb-utóbb SIKERÜL!

Ilyen férj csak a javunkra válik :)

2008. aug. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is így áll hozzá!Mi 10 hónapja próbálkozunk,de én sem vagyok egészséges. Gondjaim vannak a hormonokkal.Én már néha nem is hiszem el,h nekünk lehet kisbabánk,de Ő nagyon optimista és biztosra veszi,h nekünk idén sikerülni fog.Azt szokta mondani,h Ő érzi és tudja,h így lesz. Jó, hogy így áll hozzá, mert ezzel erőt ad nekem is.
2008. aug. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom. Mi 1 éve próbálkozunk és ezidő alatt én is eljutottam már az elkeseredettség bugyrába. A férjem ugyanúgy nyilatkozik mint a Tied: nem szomorú, mert úgyis lesz babánk. Számomra is hihetetlen ez a higgadtság, de jó mert legalább erőre kapok tőle én is, pozitívan tudjak gondolkodni.
2008. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hogy én se legyek kivétel, csatlakozom az előttem szólókhoz:) Hihetetlen, én is azt hittem, hogy csak az én férjem ilyen nyugodt, és bizakodó. Mikor megjön, mindig megkérdezem, hogy téged ez nem bánt, vagy nem vagy szomorú? Válasz: -hát bánt, de tudom, hogy sikerülni fog:)

Honnan merítenek ők ennyi erőt? Honnan tudják, hogy egyáltalán sikerül-e valaha? (nálunk is gondok vannak)

De megnyugodtam, hogy akkor nem csak az én férjem ilyen nyugodt:)

Egy 21 hónapja próbálkozó

2008. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
gondoljatok bele,ha ők is úgy elvasztenék a fejüket mint mi!!ki szedne minket össze!még jó hogy vannak!és hogy ilyenek!van hogy már élni sincs kedvem,de mindig megnyugtat,hogy úgyis lesz babánk!!ha ő nem ilyen lenne,már én is az idegosztályon lennék!
2008. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Már írtam (1 éve próbálkozunk). Szval egyszerűen mázlink van a férjeinkkel:-) És a hit igen nagy százalékban befolyásolja a gyermekáldást is.
2008. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk szó szerint ugyanez a helyzet. Én már az első hónapban bepánikoltam, mikor megjött. Már van egy kislányunk, három hónap alatt jött össze, én akkor is diliztem, a férjem azt mondta, majd sikerül. Most a másodikkal próbálkozunk. Ugyanezt mondja, és én ugyanúgy nem hiszek benne. Akkor igaza volt. De tényleg, mi lenne velünk, ha ők is diliznének???
2008. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!