Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 napja késik, de a teszt...

12 napja késik, de a teszt negatív, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Azok válaszát is szívesen várom, akiknek többedik terhességük eleje máshogy zajlott mint az előzőek, esetleg a teszt sokáig negatív volt. Nálunk a harmadik lenne, meglepetéske, nem terveztük igazán, de ha terhes lennék, nagyon örülnénk neki.
2014. nov. 29. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, mivel vannak csodák és kivételek is, de inkább ne éld bele magad, amíg nem voltál orvosnál. Az ultrahangon ilyenkor már a méhnyálkahártya vastagságból kimutatható, hogy van-e esély kisbabára. Sok sikert!
2014. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy érted 26 napja ovuláltál?
2014. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom, ami biztos, hogy az utolsó menstruációm október 18-án kezdődött, de nekem hosszabb ciklusaim vannak kb. 32-34 naposak.
2014. nov. 29. 14:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, nekem kétszer volt, hogy nem jött meg úgy, hogy nem voltam terhes, egyszer stressz volt az ok az esküvőm miatt, akkor két hetet késett, végül az esküvő másnapján megjött. A második eset kevésbé volt vidám, ott nem tudott megrepedni a tüszőm valamiért, beragadt a petesejt, azaz nem volt ovum, és emiatt nem tudott megjönni, gyógyszerrel kellett meghozni a mensit. Szerintem ha két hétnél tovább késik, menj dokihoz, mert a beragadt petesejtből szép nagy ciszta lesz, ha nem csinálnak valamit.
2014. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!