Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalhatok babát? Mert...

Vállalhatok babát? Mert nagyon szeretnék

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy az utobbi idöben elég stresszes életet éltem,van 2gyönyörü egészséges kislányom,de szeretnénk a férjemmel egy harmadik gyermeket is...Arra lennék kiváncsi hogy a baba egészségét befolyásolja-e az utobbi idök stresszes életmodja?/még nem vagyok terhes csak tervezzük/
2010. jan. 30. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia! szerintemm próbáljátok meg! könnyű mondani, hogy kerüljük a stresszt, ki keresi, betartani viszont nehéz :) mostantól viszont tényleg próbálj meg nyugodtabban élni, és akkor sztem nem lesz baj! sok sikert!
2010. jan. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! SZerintem egész nyugodtan vállalhattok babát. Megnézném azt a családot ma Magyarországon, aki nem él stresszes életet. Mindenki ebben él, kinek kevesebb-kinek több jut belőle. De ez ne befolyásoljon! Nem lesz a picinek baja, mert nagyon szeretnétek hogy jöjjön és ez csak jót adhat! Szeressétek nagyon! :)))
2010. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!!!igen nagyon szeretnénk,habár nem egy miliomos család vagyunk de a gyermeknél jobb dolog nincs az életben:)
2010. jan. 30. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!