Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom, hogy ez beágyazó...

Honnan tudom, hogy ez beágyazódás?

Figyelt kérdés

Görcsöl és szúrkál a hasam alja,a menzeszem nem jött meg.

A mellem érzékenyebb és feszül.



2014. nov. 23. 19:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó is írta a terhességet az utolsó mensi első napjától számolja ezért van hogy a terhesség 40 hét és nem 9 hónap(36 hét). Viszont az ovuláció időpontja sem szent írás, lehet máskor is így a 42 hetet is elfogadják... engem pl mensi alapján először 3 héttel korábbra írtak ki szülni. Egyébként tudom hogy mikor fogant a babám és már 1 héten belül megvolt a cicifájás csak akkor még azt hittem, hogy meg fog jönni :D
2014. nov. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö. Véletlenül nem arra vagy kiváncsi hogu a tüneteid a beágyazódási fájdalom-e?
2014. nov. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vagyis hogyeg lehet e érezni amikor beágyazódik a petesejt.
2014. nov. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Október 10-én volt az utolsó menstuációm,ami 16-ig tartott.

Nem voltunk november 15-ig együtt,csak akkor és most telt le 1 hét,most jönne a következő hét,még a nőgyógyász nem látott semmit.

Legközelebb jövőhét kedden vagy szerdán kell visszamennem.

2014. nov. 24. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!