Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remelem hogy mär ö lesz az!?

Remelem hogy mär ö lesz az!?

Figyelt kérdés
Elöször is szedtem fogamzäsgätlot de abba hagytam mär nehäny honapja es közben gumival vedekeztünk, dezemberben ketszer is megjött a menstruäciom utäna januär 6än megint 13-än lett vege de azota semmi, jözben lefeküdtünk nem egyszer de volt olyan esett hogy agumi defektes lett, most a napokban kezdtem el erezni hogy färadt vagyok persze dolgozom, de viszonta reggeli käve nem esik jol szinte undorral iszom meg viszketnek a melleim, hasszurkäläsra is fel figyeltem! Tesztelni meg nem akarok mert ugy sem mutatnä ki szerintem. Volt mär igy valaki es megis volt pocaklakoja.
2010. jan. 29. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg a köv.ciklusod első napját.Ha nem jön meg,tesztelj.Így nem lehet állítani azt,hogy baba van...
2010. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem bántásból írom,de szerintem neked inkább ciklus problémád van,nem baba.

Decemberben kétszer is megvolt a mensid?Konzultáltál erről orvossal?

A babátlanság egyik legfőbb oka a cikluszavar.

Olyan sok idő még nem telt el az előző mensid óta,lehet hosszabb a mostani ciklusod.

De ha úgy érzed,végy egy tesztet,és reggeli pisivel tesztelj!

2010. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem bäntottäl meg es tisztäban vagyok vele hogy ciklus problemänak hivjäk met mär volt ilyen problemäm es ha hiszed ha nem akkor is elküldtek vervetelre hogy talän terhes vagyok! de nem voltam az, csak azert tettem fel ezt a kerdest mert kiväncsi voltam hogy talän megis.
2010. febr. 1. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:

A vérvétel eredménye azért biztosabb,mint az itt válaszolóké nem?

Szerintem nagyon görcsölsz a babatémán,kicsit lassíts,higgadj le,tereld el a gondolataidat,ne parázz nyugi.

Pszichés alapon is produkálhatsz terhes tüneteket.

2010. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!