Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor lesz peteéré...

Szerintetek mikor lesz peteérésem? Már szedem a barátcserjét, remélem az rendezi a menzeszt, de nem nagyon értem a görbék értelmezését!

Figyelt kérdés
Itt a görbém: [link]
2010. jún. 13. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Jujj, nem akarlak megijeszteni de a ciklusod nagyon nincsen rendben. Az is előfordulhat, hogy nincsen peteérés:S Ilyen hosszú ciklusban nem valószínű:( Szedj pár hónapig fogamzásgátlót, az rendbeteszi:)
2010. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
SZerintem új ciklusként értelmezd a vérzéseket. A naptár résznél be tudod jelölni a nap kiválasztásánál, hogy új ciklus hozzáadása. Így elég zavaros. Első válaszolónak igaza lehet még így is, ráadásul túl sokáig vérzel/véreztél,m az biztosan nincs rendben. Sok minden lehet a méhszájsebtől az erőlködésig, akármi, de mindenképpen beszélned kellene orvossal, ha még nem tetted. Kívánom neked, hogy hamar rendbejöjj. Szeritnem első körben válaszd szét a ciklusaidat, pl. április 30. az már egy új görbe kell legyen.
2010. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már voltam orvosnál! Igaz tavaly ilyenkor, de már akkor is menzesz előtt pecsételőm! Azt mondta, hogy szedjek fom, gátlót ismét, kb egy évig, de mondtam neki, hogy nem sokára babát szeretnénk és ha most szedem egy pár hónapig a gyógyszert utána jó lesz!Az volt a válasz, hogy a női hormont nem lehet kiszámitani! én úgy döntöttem, hogy nem szedek, mert hiába gyógyszer közben jó a ciklusom, de ha abba hagyom ismét ez lesz, az idő pedig megy!
2010. jún. 13. 14:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Második mondatból kihagytam a "volt"
2010. jún. 13. 14:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha azért méred a ciklusod,mert teherbe szeretnél esni.Ak Akkor egészségügyi kürettel kezdik,utánna meglátják nincs-e? egy gyulladás valahol.Ha nincsen irrigáljál tejsavval az segit,de ha a ciklus ennyire nem oké ,megállapitják mi van adnak gyogyszert.Nem kell egyből a legrosszabra gondolni. Én sokáig nem lettem terhes .majd ezek után igen.Nem bizom a fogamzásgátlókban sose szedtem.
2010. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok, igen de én arra gondoltam, hogy május 21-től június 6-i folyamatosan véreztél, az nagyon sok, két vérzés között egy hónap sem telt el, és az is pecsételéssel, én erre gondoltam. Nézd csak, itt vannak jók a vérzésről: [link] remélem segítség.

VAgy hogy kell értelmezni ezt a görbét? Ez tulajdonképpen 3 menstruációs ciklus?

2010. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen már 2 hónapja rajta vagyunk a babatémán és mint írtam ezért nem szeretnék fogamzásgátlót szedni! Arról meg nem is beszélve, hogy tuti az rendezte el így a szervezetemet! Azelőtt semmi baj nem volt a ciklusommal! De még várok egy picit, hátha a barátcserje segít! Annyi jót olvastam már róla!
2010. jún. 13. 14:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy-probléma nem lehet esetleg? Az is nagyon össze tudja zavarni a ciklust, a pajzsmirigy túltermelésnek jellemzője a relatív magas hő - szerintem neked néhány tizeddel magasabb a normálnál - és túlműködés esetén nagyon nehéz teherbe esni is. Nem ijesztgetni akarlak, de esetleg egy vérvételt megérne, és nagyon jól gyógyítható, ha véletlen ez a gond!! :))
2010. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!