Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás körül elszívott...

Beágyazódás körül elszívott pár szál cigi, és pár pohár pezsgő árthat-e?

Figyelt kérdés

Ez az első hónapunk, amikor nem védekezünk. Tegnap volt a szülinapom, és megmondom őszintén, ki is ment a fejemből,hogy mostanában lehet a beágyazódás, vagy lehet,hogy már meg is történt, nem tudom. Tesztelni 5-6 nap múlva szeretnék.

A lényeg,hogy buli dohányos vagyok csak, így tegnap elszívtam 4 szál cigit, és ittam pár pohár pezsgőt. Árthattam a babának?


2014. nov. 6. 14:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Pffff....hat igen ezt jol megirta a tudos...XD...a sok sok buta kismama:))))

A viccet felreteve : Semmi baja nem lesz a babanak ne aggodj!!

2014. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég a pozitív teszttől vigyázni, mert még egyáltalán nem is biztos, hogy baba van a dologban.


Persze a legideálisabb eset, ha már a próbálkozós hónapokban leteszünk minden káros/veszélyes vagy annak mondott dolgot, de ez a valóságban nem így működik.


Mivel a kérdező csak tippeli, hogy akkortájt lehetett a beágyazódása, ebből még bármi lehet. Több mint túlzás azon izgulni, hogy most mit árthatott a babának, aki egyrészt nem is biztos, hogy akkor fogant meg, másrészt meg nem is biztos, hogy egyáltalán megfogant. Ezért írták a legtöbben, hogy ha pozitívat tesztel, akkor utána már vigyázzon.

2014. nov. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!