Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás körül elszívott...

Beágyazódás körül elszívott pár szál cigi, és pár pohár pezsgő árthat-e?

Figyelt kérdés

Ez az első hónapunk, amikor nem védekezünk. Tegnap volt a szülinapom, és megmondom őszintén, ki is ment a fejemből,hogy mostanában lehet a beágyazódás, vagy lehet,hogy már meg is történt, nem tudom. Tesztelni 5-6 nap múlva szeretnék.

A lényeg,hogy buli dohányos vagyok csak, így tegnap elszívtam 4 szál cigit, és ittam pár pohár pezsgőt. Árthattam a babának?


2014. nov. 6. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Azért ha megszületik, ne felejtsd el néha megetetni, tisztába tenni. És ne hagyd ott a buliban sem.
2014. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kb. pont szilveszterkor lehetett a beágyazódás, volt egy kis buli. A terhességgel és a gyerekkel is minden oké volt.
2014. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz a babának. Elég akkortól ennyire vigyáznod, mikor pozitívat teszteltél.
2014. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek! Kedves első Neked is!

Kicsit sok a meló, meg az intéznivaló ebben a hónapban, és nem az volt nem figyeltem erre. Mi különösebb dolgot ebből még nem csinálunk,csak nem védekezünk. Más nem változott, talán ezért nem is figyeltem, vagy számolgattam,hogy hol tarthatok!

2014. nov. 6. 14:38
 5/12 anonim ***** válasza:

Igaz, a cigit én már előtte letettem, de bizony karácsonykor ittam forralt bort. Áprilisban szültem (tehát 5 hónapos terhes voltam akkor)


Ennyi nem árt.

2014. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy baj ennyire nem kell aggodalmaskodni mindenen..legtöbben a pozitív teszt láttán teszik le a cigit!!aki hülye meg meg akkor se!:))
2014. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Oh hány baba fogan meg egy-egy félresikerült eszeveszett buli során...


Semmi de semmi baja nem lesz a babádnak. De a pozitív teszttől már ne igyál és ne dohányozz lehetőleg.

2014. nov. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz a babának, ne izgulj. Ilyenkor még nincs közvetlen kapcsolat, nem árthat.
2014. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"pozitív teszttől kezdve ne..."


Az igen, van mit javítani a természettudományos oktatáson. Nyilván a gyermek fejlődése a többedik héten kezdődik, addig csak valahol lebeg egy másik univerzumban kósza lélekként, még véletlenül sem az első hetekben fejlődnek ki en bloc a szervrendszerei.


Kismamadroidok, mit gondoltok, miért az első trimeszter a legveszélyesebb? Miért ekkor kell mindenféle gyógyszerfogyasztásra és eseményre figyelni? Keresgéljetek az "embryonic developement" kulcsszavak alatt a gugliban, érdemes.


Ettől függetlenül, nem valószínű, hogy ettől bármi komoly baj lett volna, de ez az eszméletlen sötétség, ami ebben a témakörben tombol, ez valami elképesztő...

2014. nov. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
"Mindenkinél okosabb vagyok" válaszoló megmondta..sötét anyukák százai cigiztek a beàgyazódàs pillanatàban és puszta véletlen,h teljesen egészséges a babàjuk!!:))
2014. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!