Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A holnapi fél pohár pezsgő...

A holnapi fél pohár pezsgő még belefér ha szoptatok?

Figyelt kérdés
És ha gyerekpezsgőt iszok?
2008. dec. 30. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én karácsonykor is megittam egy pohár bort vagy egy pohár pezsgöt naponta. Semmi gond nem volt ezekben nem sok alkohol van!! Minden jót! 7 hetes kislány anyukája
2008. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fél pohár pezsgőtől nem lehet baj, egészségedre!

Én egyébként kölyökpezsgőt vettem holnapra magamnak :)

Anyatej- és kölyökpezsgő-buli lesz :)

Üdv, 23 napos anyuka

2008. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Én karácsonykor megittam 2 pohár pezsit és nem volt semmi gond:)


Ha nagyon aggódsz, akkor a pezsgő után pár órával fejjél egyet!

2008. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én rendeltem magamnak gyerekpezsgot, ha a tobbiek bort vagy mas alkoholt isznak.. nemcsak szilveszterkor fogok azt inni. :D
2008. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Azaz igazság, hogy mióta teherbeestem és utána is amióta szoptatok, már több mint két éve, nem ittam egy csepp alkoholt sem és nem vettem be gyógyszert sem.

Nekem nem hiányzik az alkohol egyáltalán. Nem gondolom hogy Szilveszterkor alkohollal "kell" koccintani, hiszen bármilyen kicsi mennyiséget iszol, mindenképp átmegy a tejbe, mégha nem látszik a babán akkor is.

Nem vetem meg aki iszik pár kortyot, dehogy!

Én csak azt mondom, hogy ami káros dolgot ki lehet hagyni az életemből, azt ki is hagyom. Nem hiányzik se a cigi, se az alkohol.

2008. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kölyökpezsgőt vettem. Egyébként is csak szilveszterkor iszom pezsgőt, mert nem szeretem. Nekem is fáj tőle a hasam, a fejem, nem akarom ennek kitenni a babát.
2008. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Húha, látom a pontozásból, hogy nagyon gáz ha nem iszom és nem dohányzom. Igazatok lehet ha már ennyire lepontoztatok. Akkor ma bepótolom! Remélem azért, hogy egy nagy pohárnyi pezsgő elég lesz kettőnknek a babámmal. Vagy nem???
2008. dec. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok,szóval hozattam gyerek pezsit.Mellesleg én sem iszok,alkoholt,mióta terhes lettem....és már 2 hónapos a babám.Csak itt a nagy kajálások ideje,franciasaláta....tele minden puffasztóval,na meg a koccintás.Bár amilyen éjszakám volt ma,nembiztos hogy kibírom éjfélig :-)
2008. dec. 31. 11:04
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
De pótold be, ha így látod jónak!
2008. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!