Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet érezni, ha lehet...

Mit lehet érezni, ha lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
A beágyzódásnál milyen fizikai tünetek lépnek fel? Milye fájdalmak érezhetőek!
2008. aug. 13. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag semmit nem érzel. Nem fáj. :) Viszont a lelked megérezheti, hogy történt valami. Én mindkét babámnál 100%-ra tudtam, hogy na, most sikerült.
2008. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Másnap mosolyogva keltem, és érdekes nem akrtam már a szokásos kávém sem meginni, ezen kívűl semmi más jele nem volt, hogy beágyazódott a picike.
2008. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egy pici has szurka meg barnázás, de nem fáj!Én is éreztem egyből hogy ez sikerült!
2008. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fura, de en is tudtam, akkor is, ha nem volt "tunet", es a tesztem is negativ lett

de bennem volt, h teved a teszt, de nem tulajdonitottam neki nagy jelentoseget

aztan amikor erzekeny lett a mellem nagyon, akkor epp nyaraltunk, es a parom az uj furdoruhara "fogta", de akkor mar 100% biztos voltam benne, es nem hitt nekem a negativ teszt miatt.. aztan hazamentunk, es az ujabb teszt pozitiv lett.

de nem olyan egetrengeto erzes volt,hanem olyan kis megbújó

2008. aug. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!