Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor előfordulhat...

Beágyazódáskor előfordulhat tojásos folyás, nyák?

Figyelt kérdés
Már napok óta szurkál hol a bal, hol a jobb petefészkem, és most már a hasam is fáj, olyan mensi szerű görcseim vannak. Folyásom egyáltalán nincs, ami különös mert eddig mindig volt. Csak ez a nyúlós váladék néha, ami ma kicsit barnás színű volt. Lehet, hogy ostobaság, de ez lehet beágyazódás? A hőm 36.7. Vasárnap lehetett peteérésem, mert akkor ment fel a hőm.
2008. aug. 13. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát elképzelhető mert nekem is ez volt hasam szúrkált és egy pici barnázás volt!Drukkolok neked!
2008. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! :) Pénteken voltunk együtt, és vasárnap volt pé-m. De azóta állandó erős szurkám van, és tényleg olyan mintha meg akarna jönni. Nincs semmi folyásom, csak akkor amikor ez a sűrű tojásos nyák jön. Remélem baba. Még jó, hogy most kezdtem el fogyózni! :)
2008. aug. 13. 14:55
 3/8 A kérdező kommentje:
És persze gratulálok a babádhoz! :)
2008. aug. 13. 15:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm én meg szorítok neked hogy baba legyen!Mikor kellene megjönnie??Én a menszim előtt teszteltem 2 nappal lilyvel és nekem már kimutatta a babócát!
2008. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem még sokára kell megjönnie, most iszonyat korán volt peteérésem! Ma vagyok a 14. napon, és a ciklusom 31 napos! kiváncsi vagyok, összejött-e. Ha nem, majd legközelebb! :)
2008. aug. 13. 15:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor neked sem félidős volt a babád, hanem korábbi, ha már a lilly így kimutatta!
2008. aug. 13. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 18. napon volt pé-m és kb 23. körül a beágyazódás. a 31. napon már pozitív volt a teszt. a ciklusom 33 napos!mindenesetre drukkolok!!!!!!!!
2008. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! Remélem úgy lesz, ahogy szeretnénk. Még egyszer, neked pedig boldog babavárást!
2008. aug. 13. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!