Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van reményem egy...

Szerintetek van reményem egy babára?

Figyelt kérdés
Annyira vágyom már a gyermekáldásra! Nem tudom itt mit, és mennyit lehet kérdezni, ezért felteszem egyben a kérdéseimet. Látom jó csapat van itt, és hogy mennyire drukkoltok egymásnak. Segítsetek nekem is.Váltott műszakban dolgozom, ezért 1 hétig szépen látszott hogy merre halad a hőm, (reggel 9-kor mértem) de ezen a héten egész mást, hol keveset hol többet(reggel fél 5-kor mérem) Befolyásolhatja ha nem ugyanabban az időben mérem? Amúgy csütörtökre nem várom. Sikerült a legtutibb időben együtt lennünk,(9napja).Most 2-3 napja szurizik a hasam, szédülök, sápadt vagyok, fáj a derekam, a fejem, és már kb 2 napja érzem a melleimet. Szerintetek lehetek terhes? Már vettem tesztet. Mikor csinálhatom meg?
2010. jan. 26. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A váltott műszak 1 érdekes dolog , az ébredési testhő a legpontosabb,és ez sok mindentől függ. (akkor már inkább ovu teszt...) 4-5 nap múlva tesztelhetsz. Ilyen korán még nem jelentkeznek terhességi tünetek, de van remény a pozitív tesztre!
2010. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

akár terhes is lehetsz. én a türelmesebb fajta tesztelő vagyok, tehát azt javaslom, hogy ha nem jön meg utána 2-3 nappal tesztelj reggeli pisiből. ha váltott műszakban dolgozol, és emiatt a hőd nem épp megbízható, akkor azt javaslom inkább ovu tesztet használj. de remélem nem lesz rá szükséged már. és persze, hogy neked is megy a drukkkkkk

2010. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan a nemvárt előtt 2 nappal már kimutatta a teszt, mégis inkább azt tanácsolnám, hogy a nemvárt reggeléig legalább várj, ha tudsz. Nem mindenkinek mutatja ki ilyen korán, így utána ha nem jön meg, úgyis megismétled. A tüneteid bíztatóak, remélem babát vársz!
2010. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!