Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1hét után lehetnek jelei a...

1hét után lehetnek jelei a terhességnek?

Figyelt kérdés
Ha pl. folyamatosan figyeli valaki? 15éves vagyok és nagyon félek h baba lesz =S=S
2010. jan. 25. 21:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mikor szakadt ki és mikor volt az utolsó menstruációd? Valamit az aktus melyik nap történt?
2010. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
múlthét vasárnap múlt el.és kedden feküdtünk le.
2010. jan. 25. 21:30
 13/24 anonim ***** válasza:

Ha kiszakad, akkor el kell legközelebb szaladni orvoshoz esemény utáni tablettáért! Nem hallottál róla? Párod?


A clearblue mutatta ki nekem is leghamarabb a terhességet. Hiába 50-es, hamarabb reagát, mint a 20-as, 25-ös tesztek.

2010. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
azt nem tudom mikor szakadhatott ki mert a végén vettük észre:'(
2010. jan. 25. 21:31
 15/24 A kérdező kommentje:
hallottam róla...de szülőnek jelen kell lennie =( anyuék meg nem tudják...:'(
2010. jan. 25. 21:32
 16/24 anonim ***** válasza:

Nem mondod?! Ezt a hülyeséget!

Szegények, pedig mindent jól csináltatok! Válasszatok erősebb gumit, lifestylesnak van azt hiszem extra strong változata. Felhelyezésnél pedig figyeljetek arra, hogy a végén maradjon hely a cuccosnak , de levegő ne legyen benne!

2010. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
És hány napig tartott a menstruációd?
2010. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
értem.majd szólok a páromnak,h olyat használunk ezentúl =$
2010. jan. 25. 21:38
 19/24 anonim ***** válasza:
Van, aki óvszerrel is megszakítja az együttlétet. Ti megszakítottátok? Ne aggódj, menstruáció után 2 nappal azért nem olyan könnyű teherbe esni, ha 7 napig tart a vérzésed, akkor általában a menstruáció után 7 nappal van peteérésed. Ne félj, nem olyan gonosz a sors, hogy egy védekező de rosszul járt párnak adjon gyereket, ilyen lehetetlen időpontban :) Nyugalom!
2010. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Azért az utolsó válaszolót megcáfolnám. A menszesz utáni 7-8 nap a legtermékenyebb időszak pont. Itt egy mai példa: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ha kiszakad a gumi, akkor azonnal menni kell a nőgyógyászati ügyeletre esemény utáni tablettáért. Szülő nélkül is odaadják, egyik orvos sem akar 15 éves kismamát.


A terheség első jele a kimaradó vérzés, és kb ekkor, azaz ovuláció (peteérés) uán két héttel lehet először érdemben tesztelni, korábban nem. A terhességi tünetek (hányinger, szagundos, pisilési inger) csak 1-2 héttel ez után jelentkeznek először, hasnövekedés meg sak a 4. hónaptól. Szóval a hasadat ne is figyeld, mert akármit látsz, az csak puffadás.


Kívánom, hogy negatívat tesztelj, legközelebb használjatok erősebb gumit, ne szakítsátok el, de ha mégis, akkor irány a nőgyógyász, de azonnal.

2010. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!