Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1hét után lehetnek jelei a...

1hét után lehetnek jelei a terhességnek?

Figyelt kérdés
Ha pl. folyamatosan figyeli valaki? 15éves vagyok és nagyon félek h baba lesz =S=S
2010. jan. 25. 21:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Épp most ágyazódna be, így még tüneteket nem okozhat.


Mesélj, mit érzel? Mikor voltatok együtt és hogyan védekeztetek?

2010. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy hét telt el az együttlét óta, még semmi jelét nem láthatod, a legkorábbi jel a menzesz elmaradása sajnos.. a rosszullétek is általában csak utána kezdődnek.

viszont a clearblue teszt már nagyon hamar kimutatja, még mielőtt meg kellene jönnie, azzal tudod a leggyorsabban leellenőrzni..

drukkolok! :) ne félj, nem lesz baj

2010. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

hőemelkedésem volt pedig beteg 10000000% h nem vagyok.

meg érzékenyebb vagyok mint eddig valaha :S 1rossz szó és sírok :S és ez 2napja tünt fel :'( óvszerrel

2010. jan. 25. 21:23
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Jajj ne félj. Ha egy hete voltatok együtt, akkor semmit sem érezhetsz, a beágyazódás kb 8 nap, ezelőtt lehetetlen bármit is érezned. Szóval ilyenkor még semmilyen tünetet nem érezhetsz :) Legkorábban az aktus után 14 nappal érdemes tesztelni akkor már valós eredményt ad. És hidd el nekem a terhesség legelső jele a menstruáció elmaradása, de ha sokat stresszelsz késni fog, szóval nyugalom, semmi baj :)
2010. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha óvszerrel védekeztetek akkor pedig főleg. Nekem is van hőemelkedésem, na és? :) Hol mértél hőt? Hónaljban? Ha meleg van a szobában, vagy betakarózva feküdtél vagy fürdés után mérted, az is bőven megemelheti az eredményt :) Pontosan mennyi az a hőemelkedés? A sírás pedig valószínű emiatt a stressz miatt van, vagy az időjárás miatt. Nem kell félned tuti nem vagy terhes :)
2010. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
a clearblue teszt kb. mennyibe kerül?=$
2010. jan. 25. 21:25
 7/24 A kérdező kommentje:
de kiszakadt..=$
2010. jan. 25. 21:26
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

A kedves utolsó válaszolót kijavítanám,ugyanis a Clear Blue teszt csak 50-es érzékenységű,vannak 10-es érzékenységű tesztek is mint Qupido,Midstream,azokkal valóban kimutatható még mensi kimaradás elött a terhesség.Mensi napján már 90%-os a Clear Bulue,és a többi kevésbé érzékeny teszt.


Egyébként kedves kérdező,nem hiszem,hogy lennének tüneteid egy héttel az aktus után,inkább már a görcsös önfigyelgetéstől produkálsz ilyen-olyan tüneteket.

2010. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok,jaj dehogy az elöttem szólót akartam kiegészíteni,hanem azt aki a Clear Blue-ról írt.

Ez a teszt 1900 ft a DM-ben amúgy.

2010. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

1. vok.

Érzékeny bármitől lehetsz, maga a közelgő mensi is okozhatja ezt. 15 éves korban nagyon dilisek a hormonok.

Ha óvszerrel védekeztetek nincs miért aggódnod! Mindig ellenőrízzétek szex után, hogy kiszakadt-e vagy sem.


Ha mégis ideges vagy, akkor én is a clearblue tesztet ajánlom, ez nagyon megbízható, hamar kimutatja a terhességet. Ha mégsincs rá pénzed (mert elég drága), akkor a sárga dobozos corax tesztet vedd, az is hamar mutatja a babát (mindkettő dm-ben kapható, nem kell gyógyszertárba menned miatta)

2010. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!