Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt esetén mikor...

Pozitív teszt esetén mikor menjek dokihoz?

Figyelt kérdés
Kimaradt a mensim, egy hèt utàn csinàltam tesztet, pozitiv lett :)! Mikor menjek nőgyògyàszhoz hogy megerősitse a terhessèget? Ha a teszt nem tèvedett most, vagyok 5 hetes.
2014. okt. 28. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mások azt fogják írni, hogy menj a 7-8.héten. Én nem. Engem megnyugtatott a petezsák is, nem akartam rögtön szívhangot hallgatni. Már a tudat, hogy nem méhen kívüli, elég jó hír volt nekem :) Aztán később már lett szívhang is.
2014. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah, lemaradt, hogy 5. héten voltam először. :)
2014. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6. hét körül célszerű pont a szívhang miatt. Ha 5 hetesen mész, úgyis visszahív.
2014. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. Èn biztos szeretnèk lenni benne hogy baba van a dologban, ugyanis 2 hònapja volt petefèszekgyulladàsom ês àllitòlag amiatt is kimutathat a teszt HCG-t.Szòval a teszten kivül kène valami biztos
2014. okt. 28. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Petefészekgyulladás nem termel HCG-t. rosszindulatú ciszta lehet, de nagyon ritka.
2014. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 hetesen teljesen felesleges bemenni,csak mehetsz 1 hét múlva újra.Semmi értelme. Én az elsővel így jártam, a másik kettőnél már 7 és 8 hetesen mentem el. Viszont ha más egészségügyi bajod is van,akkor nem árt hamarabb,de akkor is várj még 1 hetet,hogy szívhang legyen.
2014. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!