Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai ilyen tünetek mellett...

Korai ilyen tünetek mellett babára gondolni?

Figyelt kérdés
27.-30.-03.-09.-én voltunk együtt, 31.-től 03.-ig volt tojásfehérjés váladékom. Mensiig még egy hét lenne vissza, de két napja hulla fáradt vagyok, a hasam folyamatosan szúrkál, a mellem duzzadt és nagyon érzékeny. Mondjuk ez az utóbbi majdnem minden hónapban van ilyenkor. Szerintetek?
2008. aug. 12. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
A legjobb ha nem gondolsz semmire. Amikor elkezdtünk próbálkozni mensi előtt 10 nappal éreztem a hasfájást, a mellem majd le szakadt, a hőm fent volt, aztán eljött a 28. nap és megött. Ma már nem számolok, nem görcsölök ezen és biztos vagyok benne hogy vagy most vagy következő hónapban babám lesz! :-)
2008. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akár baba is lehet, de ne éld bele magad. Egy hét múlva kiderül. Ha nem jön meg, tesztelj! Nekem is hasonló tüneteim voltak, de a nemvárt menzi előtti napokon mindig negatívat teszteltem. Az elmaradás első napján viszont pozítív lett. Szorítok neketek, hogy baba legyen!
2008. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!