Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm úgy csinál, mintha...

A barátnőm úgy csinál, mintha nem lenne terhes, pedig az. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A batátnőmnek 2 hete késik!Csináltattam vele egytesztet és azt mondta negatív lett!Én valamiért nem hittem neki és gyorsan titokban megnéztem az eredményt és bizony pozitív lett!Miért hazudott?A legjobb barátnők vagyunk pici korunk óta!21 éves én 22!Most úgy csinál mintha nem lenne terhes!Sokszor rosszul van,szédül hányingere van!Nem tudom mit tegyek!Most azt akarja beállítani nekem hogy biztos felfázott!Hogy segíthetnék rajta????Nem tudom mit tegyek!Aggódok érte!Mi lesz vel meg a babával?Most mi a terve a hazugsággal?Segítsetek!Ti mit tennétek?
2007. okt. 25. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A bara´tnöd biztosan megijedt.Pláne,ha nem tervezett baba,vagy ha nincsen komoly kapcsolata.

Ha tényleg a legjobb barátnök vagytok,akor mondd meg neki,hogy tudod az igazat.A legfontosab,hogy orvossal beszéljen,milyen idös terhes,és hogy méhen belüli,vagy kívüli terhesség.

Ha a terhességet nem szeretné megtartani,akkor minnél elöbb megkell,hogy besze´lje azt is orvossal.

Ebben sajnos sokat nem lehet segíteni,mert neki egyedül,vagy a barátjával kell döntsön.

Ba´rmi is lessza dönte´s eredme´nye,tudasd vele,hogy mellette állsz,és lelkileg támogarni fogod,mert szüksége is lessz rá.

27hetes kismama.

2007. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszélj vele! De lehet, hogy el akarja vetetni, és nem akarja, hogy emitt ferde szemmel nézz rá. Ha tényleg a legjobb barátok vagytok, fő az őszinteség. Szüksége van valakire, akinek kiöntheti a szívét. Mert szerintem ez a baba nem tervezett volt.
2007. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is dönt a babával kapcsolatban,állj mellé és segits neki!Nagy szüksége van most egy őszinte barátra!
2007. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minednképpen beszélj vele.Szerintem az ember ha tényleg igaz barát akkor ő az első akiben bizonytalanság nélkül meg kellene bízni.Pont ezért nem értem mért nem mondja el,de valószínűleg megijjedt vagy úgy gondolja nem rád tartozik,csak azt felejti el,hogy ő már két életért felel.A sajátjáért és a babáét,még akkor is ha nem akarta.22évesen már felnőtt ahhoz,hogy vállalja a felelősséget a tetteiért és már egyáltalán nem kicsi ahhoz,hogy felnevelje.Próbáld vele megértetni azt,hogy lehet most ez a baba nem tervezett volt,de mi lesz ha elveteti és később talán ez a pici lény fog hiányozni az életéből,mert esetleg nem lehet többet gyereke.Lehet karrierje,lehet kapcsolata,de még egy ilyen baba nem biztos ,hogy lesz:(Szóval mindenképp beszélj vele.Kis idő múltán megnyugszik ő is és sztem más szemmel nézi majd a dolgokat.
2007. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!