Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm hugáról van szó....

A barátnőm hugáról van szó. Nagyon jóban vagyunk és szerintem butaságot csinál. Egy felelőtlen történetre kérnék válaszokat. Írnátok? Mert én már nem tudok több érvet.

Figyelt kérdés

Én szaporodás biológus vagyok és a tanácsomat kérte, de nem ad nekem igazat. LÉgyszi írjatok minél többen szeretném megmutatni neki, hogy felelőtlenség amit csinál.

Röviden a lényeg. Már nem kislány(19) és jó pár hónapja van barátja. Leült velem beszélgetni, mert a párja úgy "védekezik",hogy az aktus végén kijjebb húzza a pániszét belőle.(de nem megszakítás ahogy mondja). Az egész ejakulátum bele megy csak a hüvely elülső részébe. Azzal érvel, hogy a savas kémhatás úgyis megöli a spermát!!!! Azt hittem nem kapok szikrát mikor hallottam. Mondtam hogy ez hülyeség simán terhes lehet bármikor. Azt mondta nem mert az aktus után azért elég sok kifolyik, mert nem a hüvely felső részébe megy a lényeg.

Kérlek írjátok, hogy butaságot csinál. Nekem a barátnőm mondta, hogy beszéljek vele. Denem akartam elhinni, hogy ilyen felelőtlen hisz tanult nőnek ismerem. Még azt is mondta ellenpéldának, hogy mi (én és a párom)is már 1,5 éve próbálkozunk és semmi eredménye. Akkor ő ezzel simán védve van. A Ph mindent tönkretesz úgyis.

Bocs ha hosszú lett, de ha lehet írjatok minél többen. Ki szeretném nyomtatni és az orra alá dörgölni, hogy ez nem csak az én szerény véleményem.


Köszönöm nektek


2009. ápr. 15. 11:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Pedig óriási esélye van a babára. Én is így lettem babás :)

Ha babát szeretne akkor hajrá....persze szerintem ő inkább felelőtlen.....szedjen fogamzásgátlót.

2009. ápr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon felelőtlen! Ha nem is megy bele mind, elég lehet az a kicsi is és simán terhes lehet. Az meg hogy kinek mikorra jön össze, semmi köze hozzá. Lehet hogy pont neki elég egy alkalom is.

2009. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen én is érveltem, hogy még megszakításból is lehet baba, de ez annál sokkal "veszélyesebb" játék. Hisz minden betalál. Ha peteérése van akkor pedig a hüvelyi nyálka utat nyit egészen a hüvely kezdeti részétől segítve a spermák feljutását. A savasság az csak egy kémiai funkció, természetes, de nem véd.
2009. ápr. 15. 11:16
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez nem a te felelősséged, hanem az övé. Majd egy abortusz után biztos elhiszi, hogy neked van igazad.
2009. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyetértek Veled! Az hogy eddig nem esett teherbe az szerintem csak baromi nagy mázli. Mert a sperma kilövell, nem csak szimplán kicsorog a péniszből így simán eljuthatnak a kiskatonák a méhszájhoz.
2009. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem az én felelősségem, de mióta én is babatervező vagyok látom, hogy mennyi a felelőtlen ember. Mi annak idején valahogy tudtuk hogy hogyan kell. Pedig nem nyomta a média orrba szájba ezt a témát. Nem kéne még egy abortusz, úgyis annyi van. Ma már ez a "sikk". Csináljuk ha baj van majd abortusz.
2009. ápr. 15. 11:19
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

A hüvely fala ugye nyálkahártya redőkből áll így nem folyik ki minden elég ha csak néhányan megbújnak. Én első hónapban terhes lettem így.

Csinálja csak így ha babát akar, de baromira felelőtlenség, ha utána meg lemond róla és megy műtétre..miközben mások mindent megtennének egy babáért.

Nagyon egyszerű lehet a párja is,,,,

2009. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagy butaság tényleg.Hiába folyik ki a java,a babához elég egyetlen egy kis sperma.Sokan még az előváladéktól is félnek,mert ez is tartalmazhat spermát.Sztem eddig csak szerencséjük volt,de óriási felelőtlenség,mert mi mi lesz,ha jön a baba?Fiatal még anyának,akkor?Abortusz?Nagy élmény! és elveszi a lehetőséget egy kis babától hogy éljen.Próbálj rá hatni és tényleg írjon más is,mert ez bosszantó butaság!
2009. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtok. Én is így fel voltam háborodva. Bár bennem az is lehet, hogy már tényleg 1,5 éve nem jön a kicsi és meddőségibe járunk. És akkor hétvégén ez a kijelentés. Ki fogom nyomtatni, hátha több ember véleménye láttán elgondolkodik egy kicsit.
2009. ápr. 15. 11:28
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd nem csak felelőtlen,de eléggé tudatlan,ha finom akarok lenni butuska.

Felnőtt nő aki szexuális életet él,talán illene többet tudnia saját magáról,és az egészről hogyan is működünk.

Talán ajánld neki egy nőgyógyász felkeresését.

Hihetetlen,hogy ilyen emberek tényleg vannak.

2009. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!