Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm hugáról van szó....

A barátnőm hugáról van szó. Nagyon jóban vagyunk és szerintem butaságot csinál. Egy felelőtlen történetre kérnék válaszokat. Írnátok? Mert én már nem tudok több érvet.

Figyelt kérdés

Én szaporodás biológus vagyok és a tanácsomat kérte, de nem ad nekem igazat. LÉgyszi írjatok minél többen szeretném megmutatni neki, hogy felelőtlenség amit csinál.

Röviden a lényeg. Már nem kislány(19) és jó pár hónapja van barátja. Leült velem beszélgetni, mert a párja úgy "védekezik",hogy az aktus végén kijjebb húzza a pániszét belőle.(de nem megszakítás ahogy mondja). Az egész ejakulátum bele megy csak a hüvely elülső részébe. Azzal érvel, hogy a savas kémhatás úgyis megöli a spermát!!!! Azt hittem nem kapok szikrát mikor hallottam. Mondtam hogy ez hülyeség simán terhes lehet bármikor. Azt mondta nem mert az aktus után azért elég sok kifolyik, mert nem a hüvely felső részébe megy a lényeg.

Kérlek írjátok, hogy butaságot csinál. Nekem a barátnőm mondta, hogy beszéljek vele. Denem akartam elhinni, hogy ilyen felelőtlen hisz tanult nőnek ismerem. Még azt is mondta ellenpéldának, hogy mi (én és a párom)is már 1,5 éve próbálkozunk és semmi eredménye. Akkor ő ezzel simán védve van. A Ph mindent tönkretesz úgyis.

Bocs ha hosszú lett, de ha lehet írjatok minél többen. Ki szeretném nyomtatni és az orra alá dörgölni, hogy ez nem csak az én szerény véleményem.


Köszönöm nektek


2009. ápr. 15. 11:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szerintem csak bele kéne gondolni, hogy vannak olyan férfiak is akiknek kicsi a péniszük, 5-8 cm. Azok a spermák is bejutnak valahogy. Mit gondol, nekik vajon a gólya hozza? vagy a postás csinálja?
2009. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Én még annyit teszek, hogy megmutatom a válaszaitokat. Hátha...
2009. ápr. 15. 15:14
 23/27 anonim ***** válasza:
Aztán írd meg, hogy hatásos volt-e!!!
2009. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ha ez a lany megszakitassal szexelne akkor 5% esélye lenne a teherbe esésre ha jol tudom. De erre még azt sem lehet mondani hogy megszakitassal csinalja hiszen benne marad a sperma, csak kijebb huzza...

Tehàt 5% -nàl joval tôbb esélye van a terhességre.. Bàrmikor terhes lehet !

2009. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Még egyszer köszönöm. Tegnap este átmentem és átvittem amit írtatok. Hát elkerekedett a szeme. Elnézést kért, hogy hülyének nézett. És rettentően megijedt.(talán ez hatni fog). Azt mondta mindenképp megmutatja a barátjának. Azt mondtam legyen határozott, mert ő viszi a bőrét a vásárra. Egy pasi mit mond, ha ilyen felelősségteljes, hát vetesd el. De te fekszel a abortuszon, te veszítessz el egy életet, te rettegsz egy életen át lehet-e még, ha pedig megszülöd, akkor a ilyen ember nem fog melléd állni.

Úgyhogy köszönöm, talán egy nőt sikerült észre téríteni és talán egy abortusszal kevesebb lesz a jövőben.


Mindenkinek nagyon jó baba várást.

2009. ápr. 16. 09:00
 26/27 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy kiírtad az eredményt! :) Remélem tényleg észhez tért ettől és nem hazardírozik tovább!


Nektek pedig mielőbbi gyermekáldást kívánok!


7,5 hós kisfiú anyukája

2009. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Minden hónap egy remény.

Nektek nagyon jó egészséget kívánok.

2009. ápr. 22. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!