Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm hugáról van szó....

A barátnőm hugáról van szó. Nagyon jóban vagyunk és szerintem butaságot csinál. Egy felelőtlen történetre kérnék válaszokat. Írnátok? Mert én már nem tudok több érvet.

Figyelt kérdés

Én szaporodás biológus vagyok és a tanácsomat kérte, de nem ad nekem igazat. LÉgyszi írjatok minél többen szeretném megmutatni neki, hogy felelőtlenség amit csinál.

Röviden a lényeg. Már nem kislány(19) és jó pár hónapja van barátja. Leült velem beszélgetni, mert a párja úgy "védekezik",hogy az aktus végén kijjebb húzza a pániszét belőle.(de nem megszakítás ahogy mondja). Az egész ejakulátum bele megy csak a hüvely elülső részébe. Azzal érvel, hogy a savas kémhatás úgyis megöli a spermát!!!! Azt hittem nem kapok szikrát mikor hallottam. Mondtam hogy ez hülyeség simán terhes lehet bármikor. Azt mondta nem mert az aktus után azért elég sok kifolyik, mert nem a hüvely felső részébe megy a lényeg.

Kérlek írjátok, hogy butaságot csinál. Nekem a barátnőm mondta, hogy beszéljek vele. Denem akartam elhinni, hogy ilyen felelőtlen hisz tanult nőnek ismerem. Még azt is mondta ellenpéldának, hogy mi (én és a párom)is már 1,5 éve próbálkozunk és semmi eredménye. Akkor ő ezzel simán védve van. A Ph mindent tönkretesz úgyis.

Bocs ha hosszú lett, de ha lehet írjatok minél többen. Ki szeretném nyomtatni és az orra alá dörgölni, hogy ez nem csak az én szerény véleményem.


Köszönöm nektek


2009. ápr. 15. 11:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem lesz terhes....mert akkor valószínű mégegy abortuszos műtét lenne. a világban
2009. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy valaki ennyire felelőtlen! Amit állít szinte már a tudatlanság határait súrolja .... és ,hogy éppen egy szaporodás biológus tanácsait nem fogadja meg?! Talán majd egy abortusz elgondolkodtatja. Nem kívánom neki, de ha esetleg erre kerülne a sor azt még lelkileg is elég nehéz lesz feldolgozni neki, hiszen akár hogy is van az abortuszt rengetegen elítélik. És azon a kórházi osztályon ahol ezt csinálják tudtommal nem csak azok vannak akik terhességmegszakításra várnak. Nem kívánom neki a többi ember megvetését, ("tapasztalat" a barátnőm terhességét is meg kellett szakítani a baba betegsége miatt)de ha így gondolkodik (sőt ezek szerint a párja is) könnyen megtapasztalhatja.
2009. ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem koptathatjuk itt a betűket, ha neki ilyen szelektív hallása van. :( Aki egy kicsit is utánaolvas, annak egyértelmű, hogy bizony-bizony óriási esélye van, hogy teherbe essen. Egyrészt az előváladéktól is lehet terhes, másrészt, ahogy írja mindenki, egyetlen sperma is elég, hogy bekövetkezzen a megtermékenyítés. Az az egy pedig bejuthat a sperma kilövellésekor, simán felkúszhat a hüvelyfalon is, akár savas, akár nem. Honnan tudja, hogy savas egyáltalán? Én úgy tudom lehet lúgos is, egyébként meg az, hogy savas vagy lúgos, az befolyásolja a baba nemét, nem a megtermékenyülést. Ha ilyen buta, akkor félreismerted és egyáltalán nem tanult nő... Borzasztóan felelőtlen, ha nem bírja ésszel felfogni, hogy ez nem játék. Mert ha teherbe esik utána már mit mond? Bocs, mégis neked volt igazad? Mindegy, hogy mit csinál már utána, megtartja a gyereket, vagy abortuszra megy, az életét biztos megváltoztatja! És a legrosszabb eset, hogy terhes lesz, abortuszt csinál és amikor majd évek múlva már szeretne babát nem lehet... akkor hogy fogja magát érezni, hova megy sírni? Ültesd le az internet elé és mondd meg neki, hogy nézzen már utána egy kicsit... vagy mutasd meg neki ezt az oldalt, hogy ki hogy esik teherbe, vagy milyen válaszok vannak teherbeesésre. De mondom, szerintem nagyon beszűkült látásmódra vall, amit csinál. :(
2009. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Remélem ezek a válaszok gondolkodóba ejtik. Bár én is pont ezeket az érveket sorakoztattam fel, de úgyéreztem tanácsot kér, de már van egy kialakult képe a témáról. A savasságot állítólag a neten olvasta. Ami persze igaz is, de haez védekezési mód lenne akkor kihalt volna az emberiség. Az meg hogy a hüvely elülsőrészébe kerülnek a spermiumok. Hát már a végén kifakadtam, hogy kis szerszámmal is lehet babát teremteni.

Bocsánat ha felkavartam itt másokat. Gondoltam megkérdezem, mert már jó régóta koptatom ezt az oldalt és már annyi féle kérdés forgott erre. Nem gondoltam hogy környezetemben is élnek "hasonlóak".

2009. ápr. 15. 11:47
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A lány tanult általános- vagy középiskolában biológiát? A megbízható "olvastam a neten" információk helyett kezébe vehetné régi tankönyveit, hátha azoknak hisz. Gimiben tanítok, minden évben jön egy nőgyógyász, aki a tanulókat felvilágosítja. Bizony vannak érdekes kérdések, de simán meg merik kérdezni, szerintem az említett hölgy iskolás idejében is volt ilyesmi, csak oda kellett volna figyelni.

Válasz a kérésre: tényleg butaságot csinál, sok fiatal lány élete ment tönkre egy nem várt gyermek miatt, minek kockáztatni, ha nem akar még gyereket?

A XXI. században élünk, rengeteg korszerű fogamzásgátló létezik, használni kellene! És valaki nyomjon a kezébe egy szakkönyvet a témáról!

2009. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak helyeselni tudok minden eddigi választ.

Talán csak annyit fűznék hozzá, hogy ez a "felelőtlen leányzó" piszkosul szerencsés, hogy ennyire figyelsz rá, és ezek után is csak azt mondanám, hogy ez innentől kezdve valóban nem a Te felelősséged.

Az egészben viszont azt találtam a legundorítóbbnak, hogy érvnek és védekezésnek a Ti sikertelenségeteket hozta fel........... felháborít, és itt van a szegénységi bizonyítványa, illetve a tudatlansága.

Fel a fejjel és sok sikert Nektek és minden babára nagyon vágyónak

2009. ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Én csak segíteni szeretnék ha tudok. Ezen az oldalon is inkább már csak segítek, ha módom van, mert mi már lombikon várjuk a sorunkat. És köszönöm a bíztatást is. Én is mindenkinek kívánok mielőbbi babaáldást.
2009. ápr. 15. 12:31
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a barátnőm így esett teherbe. Szeptemberben már iskolás lesz a "pici".

Ha már úgyis kinyomtatod neki:

Szia! Újat már nem tudok írni a felelősséggel, biológiával, savakkal és lúgokkal kapcsolatban, az előttem szólók megtették.

Kétféle ember van. Az egyik meghallgatja a tanácsokat és felismeri a jó tanácsokat, főként akkor, ha ezt már nem egy ember mondja (ráadásul egy szaporodás biológus), a másik ember meg "csak azért is" alapon nem "fogad szót". Én az életemben főként az utóbbi szerint cselekedtem, tehát el tudom képzelni, hogy te is olyan makacs lehetsz mint én. Viszont ilyen esetekben azért még én is elgondolkodnék, s ha tetszik, jobban utánaolvasnék a neten. Ha már tanácsot kérsz, akkor maximum annyit tehetsz, hogy nem válaszolsz semmit és aztán magadban eldöntöd, jó e ez így. Vagy pl el tudom képzelni, hogy a szíved mélyén elismered, hogy igaza van a nővéred barátnőjének, de "nehogy már jobban tudja majd én bebizonyítom hogy nincs igaza" alapon folytatod tovább amit eddig csináltatok. Figyelj, sokkal nehezebb lesz akkor a szemébe nézned, ha abortuszra vagy szülésre kerülne a sor!! De tudod milyen nagyra értékeli az embert, ha hallgat a másikra és elismeri a másik igazát?? Gondolj csak bele, ha tőled kérne tanácsot valaki valami mással kapcsolatban, amihez te profi vagy, neked is jól esne ha megfogadná. S hogy esne, ha hülyének nézne?

További szép kapcsolatot a pároddal és kellemes napot!

2009. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem ilyen felelőtlen lánynak (na meg a partnerének)teljesen fölösleges akár egy szót is fecsérelni, úgyse fogja elhini amíg meg nincs a baj.
2009. ápr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Volt párom húga is így lett terhes.

És ha ennyire nem akarja az igazságot hallani, akkor hagyd a fenébe, majd ha becsúszik a baba, biztos nagyot fog nézni, esetleg az intelligens barátja megvádolja, hogy tuti félrement.

2009. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!