Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekünk miért nem sikerül?

Nekünk miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
Túl vagyunk 2 lombikon én nem sikerült...Nem tudom miért, pedig velem minden rendben van, a férjem alacsony spermaszáma miatt van szükség lombikra. Mindent megtettem a siker érdekében, nem idegeskedtem, nem görcsöltem, vigyáztam magamra, kiegyensúlyozott és boldog a kapcsolatunk. De nem sikerült. Minden történetnek örülök, aki hasonló cipőben járt (t) és szívesen veszek tanácsokat is.
2010. jan. 25. 08:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

09:04-es válaszoló!


Mi is 3 gyereket szeretnénk majd:) Annyit kérdeznék Tőled, meg a többiektől is, hogy Ti a beültetés után mennyit pihentetek otthon?

Én az elsőnél végigpihentem a két hetet, a másodiknál viszont azonnal dolgoztam újra. Nem tudom mi a jó megoldás. Ezt is hall az ember meg azt is.

2010. jan. 26. 11:38
 12/12 anonim ***** válasza:

Én minden alkalommal végigfeküdtem a 3 hetet (nálunk annyit javasolnak), kivéve az első sikeres terhességet, amikor 5 nap után felkeltem és onnantól tiszta stressz voltam. Mégis sikerült az is, meg aztán legközelebb végig fekvéssel is.

Szóval csak a jó isten tudja, mi a jó, én inkább fekszem és akkor nem szidhatom magam, hogy nem követtem el mindent... Annyi minden után ez a legkevesebb, hogy 3 hétig feküdni...

2010. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!