Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekünk miért nem sikerül?

Nekünk miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
Túl vagyunk 2 lombikon én nem sikerült...Nem tudom miért, pedig velem minden rendben van, a férjem alacsony spermaszáma miatt van szükség lombikra. Mindent megtettem a siker érdekében, nem idegeskedtem, nem görcsöltem, vigyáztam magamra, kiegyensúlyozott és boldog a kapcsolatunk. De nem sikerült. Minden történetnek örülök, aki hasonló cipőben járt (t) és szívesen veszek tanácsokat is.
2010. jan. 25. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nekünk a párommal ugyan van már két egészséges gyermekünk akik spontán és hamar megfogantak,gond nélkül szültem meg őket,lombikról nálunk szó sincs,mégis kicsit hasonló cipőben járunk mint Te.A harmadik babánk nem akar sikerülni...Már 2 éve próbálkozunk,tényleg az ég világon mindent kipróbáltunk,a gyógyszerektől a természetes gyógymódokon át mindent de mégsem jön össze.Mivel én már szültem nálam a meddőség kizárva mégis sokszor egy meddő,használhatatlan nőnek érzem magam,fogalmam sincs,hogy most miért nem esek teherbe.A párom eredményei teljesen jók.A dokik azt mondták nekünk,hogy mivel van már gyermekünk,és egészségesek vagyunk,nem igazán tudnak segíteni...ez engem nagyon bosszant,hogy így állnak hozzánk.

De minden hónap új remény,hátha épp most sikerül.

Csak azért válaszoltam Neked,hogy érezd nem vagy egyedül,sokan járunk még ilyen cipőben,és hogy bízz,tudd,majd csak megérkezik hozzánk is a várva várt gólya!

Ne csüggedj és soha ne add fel!

2010. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tök ugyanez voltam én is, férjem alacsony spermaszáma miatt lombik, velem minden rendben. Első két próbálkozás sikertelen.

Harmadjára lett a lányom (már 4 éves).

Legközelebb ismét két sikertelen próbálkozás (már nem idegeskedtem, csak egy kicsit, (tudom, nehéz, de TÜRELEM!!!) után pedig lett a két fiam, akik már 1 évesek.

Kérdezz bátran, ha szeretnél.


Egy jó tanács, ami a legfontosabb: nagyon figyeljetek egymásra!!! Nekünk a sikertelenségek miatt majdnem ráment a házasságunk, a lányom az utolsó utáni pillanatban sikerült (5 nappal beültetés után a férjem elment... és igaza is volt, majdnem azt mondhatom sajnos...).

Aki nem volt ebben, nem tudja, mik zajlanak ilyenkor az emberekben.


Szóval mindkettőtöknek végtelen türelem, nem görcsölés, nem türelmetlenség. A lombik NAGYON ritkán sikerül elsőre!

Gondolj rám, ha bajban vagy, én 3 gyerek boldog anyukája vagyok és veled is így lesz nemsokára! Na jó, ha nem kell három, nem kötelező :-))

2010. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is szurkolok neked. Nekem igaz elsőre sikerült a lombik. Amit én kipróbáltam és ajánlhatok: lehet, hogy ez segített az a aloe vera. Én beültetés előtt elkezdtem inni igaz kételekdtem benne. Nem tudom mennyiben befolyásolta az, hogy ezt ittam lehet, hogy csak szerencsém volt. Beültetés után 5 napig szigoróan feküdtem pedik egy igazi sajtkukac vagyok. A legfontosabb nem feladni. Ami egyben a legnehzebb is. Esetleg érdemes más meddőségi központot választani. Mindenhol máskét stimulálnak. Az egyiknek ez, a másiknak az a gyógyszer válik be. Hova jártok? Hány naposan ültették vissza, hány sejtes volt amit visszaültettek. Ezek fontos kérdések. Lehet, hogy egy másik biológussal jobban fog menni.De azt tudnod kell 30%-os a lombik program.100-ból csak 30- nak lesz babája.
2010. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindannyiótoknak a választ.

Nekünk az elsőnél 2 db 4 napos sejtet, másodjára meg 2 db 5 napos blasztót kaptunk vissza.


Az aloe verát mi is éppen most kezdtük el használni, a mai napon mert mi is sok jót hallottunk róla. Bár már annyi "csodaszert" kipróbáltunk már, hogy nehéz hinni már ezeknek a szereknek pedig én alapjában véve hiszek a homeopátiában.


Az első lombiknál végig pihentem a két hetet, a másodiknál azt mondtam, hogy inkább elmegyek dolgozni mintsem, hogy otthon agyaljak. Hát úgy látszik egyik sem vált be:(

2010. jan. 25. 10:09
 5/12 A kérdező kommentje:
Mi a szegedi kaáliba járunk, nagyon nincs lehetőségünk más klinikára átmenni mert mindegyik messze van.
2010. jan. 25. 10:10
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is hasonló cipőben járunk, mint ti, nálunk is ugyanez a probléma. 3 beültetésen vagyunk túl (1 friss és 2x fagyasztott embriókkal, mind 5 naposak voltak), mind3-szor 2 embrióval, utoljára biokémiai terhességem volt. Most csinálom a 2. stimulációt, és most már sikerülnie KELL! Nektek 1 stimulációból sikerült a 4 embrió? Mikor lesz a következő? Van még embrió, vagy stimuláció lesz?

Más: Nekünk még a történtek ellenére szerencsére nem viselte meg a házasságunkat a dolog, és remélem, már nem is fogja.

Sok sikert nektek is a következőhöz!!

2010. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szia utolsó!

Neked is köszönöm, hogy írtál.

Nekem egy stimulációm volt, abból lett 8 pete, amiből 5 szépen fejlődött. 4-et visszakaptam a 2 beültetés alkalmával, 1 még van a "fagyasztóban":)


Nekem most a következő stimus lesz, szerintem márciusban tudunk kezdeni, mert kell a pihi.


A mi házasságunkat szorosabbá fűzte ez a lombik dolog, bár az első beültetésnél voltak feszültségek, eléggé nehéz küzdelem volt, de azóta nagyobb a szerelem mint valaha:)


Utolsótól kérdezem: a Te férjednél mennyi a spermaszám? Vagy veled vannak gondok? Ti szedtek valamilyen homeopátiás szert?

2010. jan. 25. 13:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Helló Lányok az első válaszoló vagyok!


Tegnap még itt öntöm másokba és magamba is a lelket,ma reggel pedíg....POZITÍVAT teszteltem Gravi Hcg teszttel!!!!

Nem is tudom annyira de annyira örülök!

Már két napja késett,mikor is tegnap délután gondoltam,veszek egy tesztet,ma hajnalban pedíg ellőttem.

Halvány de szép rózsaszín csikocskám van :) :)

Ez volt az első hónap,január,hogy eltettem a mikroszkópot,eldobtam a hőmérőt,nem vettem ovu tesztet,és úgy egyáltalán nem gondoltam egyáltalán a dologra!Csak úgy szeretkeztünk amikor megkívántuk egymást.És bejött!

Még nem kiabálom el a dolgot,két nap múlva újra tesztelek,addíg pihenek,nem fárasztom magam.

Mindenkinek aki babára vágyik,és itt van az oldalon,kívánok ugyanennyi szerencsét,és mihamarabbi pozitív tesztet!

Puszi Minden Csajnak!

2010. jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

12:36-os vagyok.

Igen, nálunk is férjemnél van a gond, 1-2 millió/ml a spermiumszáma általában. Nekünk is 8 petesejt lett, amiből 7 nőtt szépen, aztán 1 a fagyasztás során ment tönkre, így maradt a 3x2 beültetésre.

Nem szedünk homeopátiás bogyót, Elevitet szedek. Vagy tudsz valami tuti bogyót, amivel nagyobb az esély a sikerre?

Tegnap voltam dokinál, 10 tüszőt látott növekedni.. Hogy kell nem idegeskedni, h vajon sikerül-e??

2010. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!


SZÍVBŐL GRATULÁLOK!


Utolsó válaszoló: hát idegeskedni persze idegeskedik az ember, de nem szabad görcsösen akarni. Bízni kell abban, hogy sikerülni fog, de ha nem akkor majd a következő. Én már a második beültetésnél így álltam a dologhoz, igaz nem sikerült, de újult erővel kezdek majd neki a következő kezelésnek.


Tegnap beszéltem a klinikával, márciusban kezdik az újabb stimulációt. Addig kipihenjük magunkat és nem adjuk fel. az nem lehet, hogy nekünk ne legyen kisbabánk! Lesz!

2010. jan. 26. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!