Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már így valaki? Mi lett...

Volt már így valaki? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés
A menstruációmnak 4 napja kellett volna jönnie nem jött..nem is görcsölök,tegnap kb 20forint nagyságú világosbarna folt volt és ennyI..azt hittem ma reggelre "elönt a vér" de nem :) nem görcsölök csak a cicim és a mellbimbóm fáj és érzékeny.. szerintem holnap reggel már csinálhatok rgy tesztet:) Arra lennék kiváncsi hogy aki így volt annak baba lett vagy valamiért így jött a menszi?:)

2014. okt. 21. 17:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Írna valaki légyszi?:(
2014. okt. 21. 17:28
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 4 napja kellett volna megjönni...tegnap és tegnapelőtt este nekem is volt barna folyásom ma reggel meg piros pecsételésem.A cicim nekem is fáj és én sem görcsölök,de nekem a tesztem negatív lett.Úgyhogy engem szerintem holnapra meglep a mensim.

Ha holnap reggelig nem jelentkezik semmi barna pecsételés vagy vér akkor igen csinálhatsz tesztet :).

Sok sikert és szurkolok!

Majd írd meg mi lett :)

2014. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már ma sem volt semmi barnázás..csak tegnap volt egy folt a bugyimon de nem folyamatosan..és ennyi..száraz vagyok
2014. okt. 21. 18:21
 4/8 A kérdező kommentje:
És köszönöm szépen h irtál :)
2014. okt. 21. 18:22
 5/8 anonim ***** válasza:

tesztelj!

A cici érzékenység jó jel, de pl nekem minden menstruáció előtt szokott lenni. A mellbimbó meg már tudtam hogy terhes vagyok mikor jött érzékenységnek. Szóval látod mindenkinél más.

2014. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen nekem is szokott fájni a mellem mielőtt megjön..Igazából az a furcsa, hogy nem görcsölök pedig mindig már pár nappal előtte szoktam, meg a tegnapi barna folt ilyen sem szokott lenni.. Ez a 2.hónap próbálkozásunk nagyon örülnék de annyira félek h nega lesz a teszt:(( Pedig valami azt súgja h terhes vagyok..
2014. okt. 21. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteltél?
2014. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen teszteltem ma és POZIIII :))))) nagyon boldog vagyok!!!!!:))))))
2014. okt. 25. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!