Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már kb.12 napja késik. Gabriel...

Már kb.12 napja késik. Gabriel Teszt negatív. Miért nem jön meg? Előfordulhat, hogy mégis terhes vagyok? Vagy mi bajom lehet, amitől nem jön meg?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklusom 44. napján, azaz mivel 30 napos általában a ciklusom, már kb. 10-14 napja késik. Vasárnap reggel teszteltem Lilyvel: negatív. Ma délben teszteltem Gabriellel, sajnos negatív. Ebben a hónapban szedtem clostilbegytet is. Aggódom, nyugtassatok meg, mert a nődokimhoz (mivel szabin van), csak jövő hét csütörtökön tudok elmenni, addig pedig megőrülök.
2008. aug. 12. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
reggel próbálj meg mégegy tesztet csinálni, ugy hogy egy kicsit pisilj a wc be utána hagyd abba és a többit az edénybe. én mindig Medi lab,vagy love pontosan nem emlékszem tesztet vettem, az mindig bejött, ha megint negatív lesz akkor lehet h más probléma van, de ne idegeskedj még akkor sem leszel elkésve az orvossal.
2008. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megnyugtató választ sajnos nem tudok, én csak azt javaslom, hogy ilyen esetben ne várj a dokidra, hanem a lakhelyedhez legközelebbi kórházba menj el, mert ott kivizsgálnak és azonnal tudnak segíteni. Szorítok!
2008. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs baba:(

Minden nagyobb probléma nélkül is lehet ilyen....

Nekem most 59 napra jött meg.Én is voltam dokinál,nem csinált semmit.Vártunk és megjött magától.

2008. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

KÖszi, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok!

Egyébként tegnap óta puffadok és kissé szúr, vagy nyomó érzést tapasztalok a petefészkeknél, majdnem olyan mintha meg akarna jönni, de mégsem jön, csak fehére (szintelen-szagtalan) folyásom van?

Kicsit reménykedem még, hogy babám lesz, bár a tesztek általában kimuzatják.

2008. aug. 12. 13:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Dokihoz nem tudok menni, mert nincs időpontjuk, csak a jövő hétre, akkor meg már mehetek a dokimhoz is. Csodás a pécsi egészségügy. Azt hiszem ambulanciára csak akkor megyek, ha valami panaszom lesz, és egyelőre az nincs.
2008. aug. 12. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!