Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet, hogy minden...

Hogy lehet, hogy minden tesztem halvány pozi idő után? Coralene, gabriel, x-epil, discolor. Már 11 napja késik

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 07:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2 db. Juva-lab teszttel jártam így, hogy idő után lett halvány pozi, nekem 3 napja késik.Nem tudom, hogy valós eredmény-e.De remélem igen!Drukk!

2011. febr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én nem tudom anno milyen tesztet csináltam, de azon szerepelt, hogy idő után mutathat téves pozitív eredményt. Így szerintem nem a tesztekkel van a baj.

Amikor nekem pozitív lett a teszt, az teljesen egyértelmű, időn belüli pozitív volt.

2011. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én 6 db időn túli halvány pozi tesztet produkáltam. Ez 4 különféle teszt volt. Aztán több, mint 2 hét késéssel megjött. Csak akkor hidd el inkább, ha időn belül ott a 2 csík, és jól láthatóan. Főleg 11 nap késés után. Reggeli vizeletből csináltad? Ha igen, akkor már elvileg rögtön meg kéne jelennie a 2. csíknak is. Persze mindig olvas az ember kivételekről... De ha nem jön meg, és még mindig nem egyértelmű a teszt, akkor keress fel egy nőgyógyászt. Az a biztos.
2011. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

valami nincs rendben az tuti.


Nekem nem idon tul de egy hetig halvany tesztjeim voltak.Biokemiai terhesegem volt.

2011. febr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is nagyon sokáig épp hogy halvány csíkot mutatott és most 14 hetes terhes vagyok.Ne aggódj,szerintem már biztos babás vagy.
2011. febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
2 napja fáj a derekam is, és egyfolytában szinte hányingerem van, émelygek. De ilyenkor mindenki éhes egyfolytában nem? Mert én pont enni nem bírok
2011. febr. 28. 09:38
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem csinálsz új tesztet? Hátha már kijön időben is a második csík. Én a terhességeim elején nem hánytam, de nagyon sok ételtől undorodtam. Ez az első hetekben volt. Aztán jött a farkasétvágy. Amit meg kellett "zabolázni" mert cukros lettem. Az elég kemény volt. Mindent kívántam, amit a diéta tiltott. :S
2011. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem csináltam, mert holnap megyek vér és vizeletvizsgálatra, úgyhogy ott kiderül gondolom. Valakinél azt olvastam, hogy csak vér mutatta ki
2011. febr. 28. 11:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Én mikor volt ovulációd? Nézted, vagy csak kalkulátorral számoltad?
2011. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem néztem, mert még nem próbálkoztunk a babával, csak megszakítással védekezünk. De nagyon örülnénk
2011. febr. 28. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!