Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan legyek terhes?

Hogyan legyek terhes?

Figyelt kérdés
Baratom a hasamra elvezett o kiment a mosdoba meg mosni magat en meg ott maradtam az agyban belenyultam a spermaba es amit tudtam bekentem a puncimba szerintetek terhes lehetek igy? Szeretnek babat de baratom meg varni akar 2 evet en kesznek erzem magam h anya legyek lakas kocsi penz van hozza eljegyzes is volt de fel hogy nem jo apa lesz 32eves de meg nincs gyereke en 30vagyok felek hogy kicsuszok az idobol 2 ev sok meg kerlek ne nezetek hulyenek ketsegbe vagyok esve hogy vehetnem ra hogy ne keljen 2 evig varnunk :-/
2014. okt. 12. 13:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem rendszerszerűek a ciklusaid vagy simán csak nem számolod? nem tudod azt sem, hogy mikor vannak a termékeny napjaid?
2014. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Most 1.jen jott meg 26-28naposak mikor hogy nem mindig ugyan ugy jon meg ezert nem tudom nagyon
2014. okt. 15. 07:18
 23/25 anonim ***** válasza:
Az hogy megszakítással nem csúszott be, nem jelent semmit. En is aggódtam emiatt, 5 évig védekeztunk igy, aztán amikor eldöntöttük, akkor a 2. Hónapban összejött.
2014. okt. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Én ezen a hozzászóláson ledöbbentem...
2014. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
már úgy értem, hogy a topic indító hozzászóláson... Egy értelmes nő ilyent meg kell tudjon beszélni a párjával.. Nem egy weboldalra írom ki...
2014. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!