Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan legyek terhes?

Hogyan legyek terhes?

Figyelt kérdés
Baratom a hasamra elvezett o kiment a mosdoba meg mosni magat en meg ott maradtam az agyban belenyultam a spermaba es amit tudtam bekentem a puncimba szerintetek terhes lehetek igy? Szeretnek babat de baratom meg varni akar 2 evet en kesznek erzem magam h anya legyek lakas kocsi penz van hozza eljegyzes is volt de fel hogy nem jo apa lesz 32eves de meg nincs gyereke en 30vagyok felek hogy kicsuszok az idobol 2 ev sok meg kerlek ne nezetek hulyenek ketsegbe vagyok esve hogy vehetnem ra hogy ne keljen 2 evig varnunk :-/
2014. okt. 12. 13:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Amúgy mit szólna ha terhes lennél, mert végülis nem védekeztek? Erről nem szokott beszélni?

Lehet csak a kezdő löket hiányzik neki, és ha már ott lenne a pocakodban a baba, a kezdeti ilyedség után már tetszene neki a dolog :) de azért inkább úgy legyél terhes, hogy ő is szeretné.

2014. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Szeretne o is es ha az lennek valamilyen csoda modjan akkor nem vetetnenk el meg persze orulne neki csak hat fel :-/
2014. okt. 12. 17:47
 13/25 A kérdező kommentje:
Megszakitassal vedekezunk vezetek hogorbet es neha mikor eszembe jut ovu tesztet is veszek ami pozi szokott lenni 2-3 napig kb
2014. okt. 12. 17:50
 14/25 anonim ***** válasza:

Akkor valahogy azt kéne kihúzni belőle, hogy mivel másabb, hogy esetleg becsúszhat így a baba, mert ugye becsúszhat, bár nem akar még babát. Mintha tényleg élesben csinálnátok és akkor is lehet baba..... Fura nekem, mert ha nem akar babát, akkor védekezni kéne, így meg nekem olyan, mintha annyira nem volna gond, ha baba lesz, de mégsem szeretne...... Lehet inkább neki így kényelmesebb, látja hogy úgysem lesz baba, mert idág sem lett így.

Hát továbbra is beszélgess vele, mert ha így folytatjátok akkor (reméljük) előbb utóbb baba is lehet. Persze egy élesbe belédélvezéstől tutibb lenne, de így sem lehetetlen.

Szóval beszélgess vele, hogy így ha becsúszna mennyivel másabb, mintha tényleg babára gyúrnátok???? Mert úgysem biztos hogy elsőre összejönne és így sem biztos, hgoy sosem fog összejönni.

Az azért jó jel, ha van peteérésed, de ettől még nem feltétlenül vagy rendben, mert ugye kell méhnyálkahártya vastagság, meg hogy be tud ágyazódni, szóval kell még sok hormon, de talán veled minden rendben van, lehet a fiúnál van gond???? Nem hinném, hogy elmenne most vizsgáltatni magát, hogy még nem is akar babát.

2014. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy van e vele gond nem hinnem hogy lenne :-S

De viszont orulne a babanak meg nem is anyagilag jol allunk van penz mindig ho vegeig eleg nagy lakast vettunk 4 eve 3 szobas hogy ha lesz gyerek akkor elferjunk normalisan mindenunk meg van ...

Azon is gondolkodtam hogy lehet az unszolasokat unta meg es azert nem vag bele

2014. okt. 12. 19:09
 16/25 anonim ***** válasza:
Igen, a beszélgetés ne menjen át nyaggatásba, unszolásba, mert attól pláne kikészülnek. Próbálj még vele egyszer nyugodtan beszélgetni, hogy mik a félelmei pontosan és miért pont két évet akar várni. De ne követelőzve beszélj vele. Aztán a beszélgetés után jegeld kicsit a témát, hogy a párod át tudja gondolnmi, amiről beszéltetek és megpihenjen egy kicsit az unszolástól is.
2014. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Igazából soha nem tennék ilyet, de valahogy az jutott eszembe, hogy ugrasszuk ki a nyuszit a bokorból :)

Mikor meg kéne jönni, valahogy mond, hogy késik, nem kell beparáztatni, csak érted...... :)

Így akár saját maga is rájönne, hgoy valóban babát akar vagy még nem, mert ha jó nagy kő esik le a szívéről, hogy megjött, akkor még tuti nem áll készen, de ha inkább bánja, akkor legalább már nem kell tovább várni.

Aztán legfeljebb azt mondod, hogy elszámoltad , mert legutóbb nem 28-án hanem 23-án jött meg.

Biztos lepontoztok, de lehet így mindenki rájönne mit is akar.

2014. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
utolsónak igaza van lehet hogy ezt kellene tennem hogy kicsit "beparáztatni hogy reagál" nem pontoztalak le ment a zöld kéz :D
2014. okt. 13. 09:09
 19/25 anonim ***** válasza:

ha megcsináltad írd már meg :)

drukkolok, hogy csalódott legyen mikor megjön legközelebb :)

2014. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Oke,megirom :) csak nem tudom mikor kell "nem" megjonnie:-S
2014. okt. 14. 07:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!