Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esely van ra hogy...

Mennyi esely van ra hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
tegnap a baratommal este kielegitettuk egymast.magyarul en leszoptam es o meg kinyalt.de ezelott rajtam fekudt smaroltunk persze ugye mind a ketten meztelenek voltunk es a penisze a puncimnal volt de nem rakta be csak ott izgatott vele meg szuz vagyok es a hasamra elvezett el miutan leszoptam. tudom hulyeseg csak be vagyok parazva mert hallottam ez ilyen elospermiumrol vagy mirol. ja es egyebkent amikor raelvezett a hasamra mar felvettem a bugyimat es le is toroltem vizes zsepivel. es mikor vissza bujtam az agyba melle akkor meg egyszer a kezevel hozza ert a puncimhoz , picit felnyult es ennyi.a kezen/ujjan nem maradhatott sperma ?

2014. jún. 29. 19:50
 1/10 anonim válasza:
Nagyon nagy az esélye hogy terhes vagy
2014. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Off:fogalmad sincs a sexrol, h mitol lehet teherbeesni. Informalodj, es akkor nem csak "hallasz" majd valamirol, hanem tudni fogod.
2014. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
viccelodesre nem vagyok kivancsi ne haragudj..
2014. jún. 29. 20:21
 4/10 A kérdező kommentje:
de most van rá esely hogy terhes legyek? igen fogalmam sincs a szexrol nem volt velem ilyen meg most elszor csinaltam ilyet lehet nem kellett volna !! :s
2014. jún. 29. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
:DDD 0% nyugi! ha így teherbe esel komolyan mondom a páromnak hogy így csináljuk mi is, hogy sikerüljön a baba :DD
2014. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
fuuu hat nagyon remelem!!:( soha tobbet nem leszek ilyen felelotlen, tanultam a hibambol!!! remelem nem lesz semmi;( sajnos nem gondolkodtam elore:(
2014. jún. 29. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az 5.válaszolóhoz:-):-):-):-) ha igy sikerült máris megragadom a párom:-):-)nyugi ez 1 % :-)_
2014. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha nem teszi be akkor nem lehetsz terhes. de az írásodból kivéve még nagyon fiatal vagy a szexhez.
2014. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg ,nem bántásból ,de hány éves vagy?
2014. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 KJUsul ***** válasza:

Esély mindig van de csekély. A spermium elég hamar elhal megfelelő környezet híján, viszont képes akár a köldökön át is bejutni és termékenyíteni, bár ahhoz már tényleg nagy balszerencse kell.


Amit leírtál, attól nem valószínű, hogy terhes legyél, még ha volt is az ujján valamennyi, az addighra már aligha volt termékenyítő képes.

2014. jún. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!