Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így ugye nem lehetek terhes?

Így ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nem feküdtem le a barátommal, még szűz vagyok, de aggódom. kb 3-4 héttel ezelőtt együtt voltunk, nem történt semmi, nem is ment el, azonban előváladék valószínűleg volt. Nem tudom, hogy hozzáért-e a kezével, de megkértem, hogy törölje meg. Az ujja 1-2 centire "bekerült", de elég hamar ki is húzta. Ugye így nem lehet senki terhes? Utána a vártnál 2 nappal korábban megjött, egy hétig tartott, elég erősen, ahogy szokott, de hallottam, hogy nagyon gyakori, hogy valaki terhesség alatt is menstruál. Az utóbbi időben egyébként hasra híztam, bár én ezt inkább csak hájasnak érzem, nem keménynek. Elkezdtem durván fogyókúrázni, de egyik éjjel arra ébredtem, hogy émelygek, és egy kicsit hánytam is.
2010. jan. 22. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hány éves vagy de sztem elöször olvasgass egy kis biologiát és utana szexelj....amugy nem vagy terhes.
2010. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
csinálj tesztet, amúgy nem hiszem, hogy terhes lennél. a terhesség alatti "menstruáció" az nem pont olyan mint az igazi menstruáció
2010. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Ha berakta 1-2 cenire akkor ugy jelentenem, hogy nem vagy szuz.

De tenyleg nem artana valami felvilagositas asszem

2010. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A barátja ujjától nem veszíti el a szüzességét. Még akkor se veszítete volna el, ha elszakadt volna a szűzhártyája.


Ennyitől nem estél teherbe, ráadásul ahogy írtad, erősen meg is jött. A terhesség alatti menstruáció általában kevesebb, gyengébb a szokásosnál. A pocak meg csak a 4. hónapban kezd el nőni. De ha megnyugtat, akkor sinálj egy tesztet, mostanra már biztosan kimutatná, ha baba van.

2010. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!