Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal több mint 2 éve...

A párommal több mint 2 éve megszakításos módszerrel védekezünk és nem estem teherbe. Annyan estek így teherbe. Ez azt jelenti hogy lehet én nem is eshetek teherbe?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyáltalán nem azt jelenti. Amíg mi is úgy védekeztünk, én sem lettem terhes. Akkor lettem terhes, mikor nem védekeztünk.
2008. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jelent ez semmit! Mi évekig így védekeztünk és nem lettem terhes. Aztán elkezdtük élesbe csinálni és már a második hónapba terhes maradtam! Ne izgulj!
2008. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Simán teherbe lehet esni így is.Én legalább 3 csajt ismerek aki ennél a védekezési módszernél esett teherbe.25 hetes kismami
2008. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Teherbe esni úgy lehet ilyen esetben, avagy ilyen védekezés mellett, ha nem rendszeres állandóan a ciklusod. Mert ugye akkor hiába számolgatsz....
2008. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Remélem ha majd élesben fogjuk csinálni nem lesz semmi akadája a babának :-)
2008. aug. 11. 13:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor mit szóljak én? Már 8 és fél éve így védekezünk. Én is gondolkoztam már ezen. Mi jövőre tervezzük, hogy neki látunk. Én bízok benne, hogy minden oké lesz! :)

Te se gondolj ilyenekre csak nagyon szeressétek egymást amikor majd babát terveztek és reméljük a legjobbakat!

2008. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Neked is a legjobbakat kívánom. Csak a sok "megszakításos módszerrel védekeztünk és teherbe estem" után valaki azért elgondolkozik ezen.
2008. aug. 11. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Abszlolút nem jelenti azt, hogy nem lehet babád. Mi egy évet csináltunk úgy, mert azt akartam, hogy mindenképp kiürüljön a szervezetemből a fog.gátló, meg úgy voltunk vele, ha jönni akar a bébi hadd jöjjön, de mikor már tényleg szerettük volna a bébit a második hónapban jött össze!


18 hetes kismama

2008. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is egy évig igy védekeztem s nem lettem terhes,de ez azért kockázatos dolog, mert ha pl. többször vagytok együtt egymás után s pl. a partnered nem mossa meg a nemi szervét,már megtörténhet a baj...vagy az előváladéktól is.Sok olyat ismerek,akik évek óta igy csinálják s nincs baj. Most azért én is félek,mert 1 hónapja hagytam abba a fog.gátlót s megszakitással védekezünk,igaz Pharmatex kúppal kiegészitve, de ez kevésbé biztonságos,mint a fog.gátló.Ez sztem a női szervezettől függ. Egy barátnőm 3 hónapja szed fog.gátlót, a menszesze is megjött s nemrég derült ki,hogy mégis terhes. Az ilyen esetek megrémisztenek.
2009. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!