Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakitásos modszerrel...

Megszakitásos modszerrel védekezünk a párommal, lehetek ettöl még terhes?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán vagyunk sajna egyött mert a kisfiam sokáig fenntvan.Igazábol a végefelé általában felveszi a gimit de nem mindig.Ne rég volt abortuszom . Nagyon félek!
2009. máj. 15. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes,a megszakításos módszer nem 100%-os védekezés.Én is lettem így terhes.Ha nem szeretnél mégegyszer abortuszra menni,inkább máshogy védekezzetek!
2009. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is védekeztünk gond nélkül évekig,most mégis itt szunyokál a babakocsiban a csöpet
2009. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, lehetsz. Sokan lettek már.
2009. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nem bánnám elentétben a párommal......
2009. máj. 15. 12:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetsz terhes már az elováladéktol is. Nem félni kell hanem védekezni így aztán nem lesz abortusz a vége. Annyi védekezési módszer van ma már hogy csak ki kell választani a számodra megfelelot és nyugodt lehetsz nem kell minden hónapban rettegni ha nem szeretnétek még babát. Keresd fel a dokidat biztos tud ajánlani valamit! Ugye te sem szeretnél átélni még egy abortuszt ?!!! Gondolom nem egy leányálom !
2009. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Érdekesek ezek a férfiak.Nem akar gyereket,akkor mér nem veszi fel a gumit?

2009. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szülés miatt elöre csuszotta méhszájam...Akkor nagyoobb az esély nem???
2009. máj. 15. 12:16
 8/11 A kérdező kommentje:
Én szeretnék babát...ha igy összejönne nem vetetném soha többet el azota is minden nap bánom....
2009. máj. 15. 12:18
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmék is így védekeztek. Azóta iker gyerekek boldog szülei. :) Viccet félre. egy baba közös döntés legyen. Ha a párod nem szeretne, akkor igenis figyeljen oda. Nálunk gázabb a helyzet, mert nekem latexallergiám van. Próbálj meg keresni valami más módszert. hüvelykrém, presszárium...stb.
2009. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is megszakítással védekezünk középidőben. De a ciklus elejés és a végén nem védekezünk. Ma kellene megjönnie, de eddig még semmi. Ezeket a sorokat olvasva kezdek aggódni. Másfél éve védekezünk így és eddig nem volt gond belőle.
2009. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!