Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet megkönnyiteni...

Hogyan lehet megkönnyiteni hogy teher be esek van erre valami? Mert nagyon szeretnénk babat de már lassan 10 honnapja probálkozunk de nem jön össze miert lehet ez?

Figyelt kérdés
mert mások pl b.nöm rögtön teherbe esett vagy az is bele játszhat hogy majdne két havonta nenm normálisan jön meg vagy ijesmi?
2010. jan. 22. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
először is ne másokhoz hasonlítsd magad,mert minden ember szervezete más. ha kéthavonta jön meg, akkor azzal menj el orvoshoz, mert nem normális dolog. lehet, hogy hormonproblémád van vagy valami más. orvoshoz kell fordulni, kivizsgálni mindent amit csak lehetséges. sok sikert :D
2010. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: igyál cickafark teát, azt olvastam, hogy segít a ciklust rendszerbe hozni, próbáld ki hátha bejön, de nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot!
2010. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!

Sajnos az a tapasztalat,hogyha nem működik rendessen a ciklusod, akkor ott vmi gond van, menj el dokihoz minél hamarabb,én is értékes éveket veszítettem,kiderült Pcom van.

2010. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom közhely, de ne akard annyira. Ha egy kicsit nem ez lesz a legfontosabb és elengeded magad , akkor történhetnek csodák. Környezetemben megtörtént. Sógornőmék is csak róbálkoztak-próbálkoztak. Közben én terhes lettem. Kicsit elterelődött a gondolatuk , nem görcsösen akarták és most fél év korkölömbség van a 2 gyerkőc között. Keresztanyáméknál még beültetés is volt vagy 3x, persze régen 15 éve, de semmi. Aztán mikor leült a téma terhes lett. Azóta van ott 2 unokahugom. Szóval tudom nehéz, de csak lazán, ne minden áron akard azt a kisbabát. Sok sikert.
2010. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A cickafark csepp nagyon jó, csak ajánlani tudom. Nekem nagyon rendszertelen volt a mensim és amikor elmentem nőgyógyászhoz akkor ő azt mondta szedjek fogamzásgátlót.Nem váltottam ki, hanem elmentem egy bioboltba és ott ajánlották a cickafark cseppet. Nekem beállította én csak dícsérni tudom. K
2010. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatomat írom, hogy már lombikra készültünk, amikor a foreveres vitaminos segítettek.. Sok mindenkinek segítettem már ezzel kapcsolatban, írj privit és mindenre válaszolok, ha érdekel.
2010. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi fél éve próbálkoztunk már, és semmi. Össze-vissza jött meg a menzeszem, pedig azelőtt mindig halál pontos volt. Elmentewm dokihoz, felírta aclostit, és első hónapban terhes is lettem! Szorítok nektek nagyon!!!
2010. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!