Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? 28 naposak...

Terhes lehetek? 28 naposak álltalában a ciklusaim, és nem szokott késni. Már 3 napja hogy nem jött meg.

Figyelt kérdés
Ugy érzem hogy fel vagyok puffadva, a mellem is feszül , és szaladok a fürdöbe , mert mindjárt megjön érzésem van idönként. Sürü vizelés, fáradatságot érzek. De fel is vagyok fázva , mert csip a pisim. Tegnap két csepp rozsaszines barnás folt volt a bugyimon.Ez mit jelenthet?
2010. jan. 22. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tesztelsz? Ennyi késéssel már elvileg ki kellene mutatnia valamit. A tüneteid lehetnek egyaránt a felfázás miatt, egyaránt a baba miatt. Szerintem tesztelj, és utána irány a doki! Sok sikert!
2010. jan. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ahogy elküldem ez a kérdést , megindult valami. Pár csepp jelent meg. De olyan sürü csomos . Már keztem magamat beleélni.Ez mit jelenthet. lehetek még attol terhes?
2010. jan. 22. 10:45
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszért,nöi orvoshos mindenképp elmegyek, de most ez a pár csepp vér, erre nem számitottam.
2010. jan. 22. 10:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehetsz, az is lehet, hogy a baba nem tudott beágyazódni, és meg fog jönni. De az is lehet, hogy a felfázás miatt késett. Szóval két esélyes a dolog. Nincs teszted? Kellene egyet csinálnod, mert ha baba van a dologban, akkor rögtön irány a dokihoz, aki felírhat magzatmegtartó orvosságot!

1. válaszoló

2010. jan. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs még tesztem , ha megindul rendesen a menzim akkor csak felfázázás okozott galibát. De mindenesetre veszek egy tesztet, még ma .
2010. jan. 22. 11:01
 6/12 anonim ***** válasza:

jól van, csak ne stresszelj, mert az miatt is késhet! És írj majd, hogy mi újság, szorítok, hogy minden rendben legyen!

12 h km (1 és 2. válaszoló :))) )

2010. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget , természetesen megirom .
2010. jan. 22. 11:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. Velem is volt már ilyen. De nekem szerencsére nem sikerült, fiatal vagyok még.
2010. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia Mi újság?

1. válaszoló

2010. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia kedves 1 válaszolo. Egész hétvégén menstruáltam. Pocsékul éreztem magam, nagyon véreztem , ilyen erös még soha nem volt. Tegnap meg ma , csak pár csepp. Lehetséges hogy nem tapadt meg, ahogy te is mondtad. De nem adjuk fel a kedvesemmel .
2010. jan. 26. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!