Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már peteéeésem? Korán?...

Volt már peteéeésem? Korán? Vagy most lesz? Megnéznétek a diagrammomat? 28 naposak a ciklusaim álltalában.

Figyelt kérdés

[link]



De volt már 20 napos is


2009. márc. 13. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
szia! mindíg ugyanabban az időben méred a hődet? én a helyedben a következő ciklusban vennék ovulációs tesztet is egy nagyobb kiszereléssel..(neten rendelhetsz is nagyon olcsón 50 db-osat a DM-ben lévők elég drágák) én mindkettőt használtam 4 hónapon keresztül. és így könyebb kiszámolni szerintem.
2009. márc. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Március 4-én lehetett extra peteérés, mert annak nagyon szépen megfelelne a hőleesés, majd a tökéletes emelkedés. Most aktuális még figyelned, hogy megvan e ez a szabályszerű pici leesés nagyobbacska kiugrással. Nem rossz a görbéd. Akkor lenne gond, hogyha durvább cikk-cakkokat produkálnál. Szép egyensúly látszik, még légy türelemmel pár napig és figyelj. Általában normálisan működik ilyen görbe mellett a szervezet, bár lehetséges olyan eset, amikor peteérés van, de tüszőrepedés nincs (ezt nem tudom milyen képet mutat a görbén), de megtörténhet, hogy megvolt mindkét folyamat, ugyan a szervezet nem képes kellő progeszteront termelni a méh nyh. megvastagodáshoz, terhesség megmaradáshoz. E harmadik folyamat is látszik a görbén. Nem esik le a hő! A tüszőrepedéstől számítva (amikor megtermékenyülés történt) 6-12. napon még lehet enyhe kiugrás, amikor egy sikeres terhességet mutathat, természetesen utána nem szabad csakugyan leesnie a hőnek (max. 0,1-0,2 fokot).
2009. márc. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Utolsó.Használok ovu tesztet igaz 3 napja,és ugyebár késő du-án kell csinálni és negativ.De ma reggel csináltam és pozituv erőteljesen.Ez mitől van???

Lehet jósteszt,ha volt már peteérésem?És baba van a dologban??


Vagy most lenne pé em??De du-án halványabb a teszt sokkal mint reggel.Mitől??


a hasam mindha megjönne érzésem van,és a mellem picit fáj.

A pé ést sosem vettem észre-nem voltak tüneteim.Ez lehet beágyazódás jele,ilyen hamar???Nagyon köszönöm a válaszotokat.

2009. márc. 13. 09:04
 4/9 A kérdező kommentje:
kedves első válaszolo.Igen álltalában mindig ugyanabban az időben mérem 7.00-kor + -5 perc,és mindig nyelv alatt ébredés után egyből ágyban.
2009. márc. 13. 09:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ovu. teszt, ha nem mikroszkóp, sajnos nem tudom milyen téves információt nyújthat. A mikroszkópnál elég, ha kicsit nagyobb a sótartalma a nyálnak. Még a saját testünk is be tud csapni, hiszen ha szúró érzés van peteéréskor is azt gondolnánk minden rendben van, viszont nem biztos, hogy tüszőrepedés is lesz. Nekem volt halvány pozitív terh. tesztem novemberben, de a láncolat egyik eleme nem működött rendesen, valószínű progeszteronom nem termelődött kellőképpen, így nem maradt meg a vélhető terhesség. Szóval tesztek ide vagy oda... bízd magad a természetre. Most 8 hetes terhes vagyok (iker magzattal), amikor elvileg meg kellett volna jönnie előtte, azidőben és utána még néhány napig görcsölésztem finoman. Semmi gond!
2009. márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm,akkor lehet ez a beágyazódás,mert görcsizek.majd kiderül.Milyen mikroszkópot használsz???
2009. márc. 13. 09:30
 7/9 anonim ***** válasza:
A beágyazódásra nem tudom mennyire jellemző a görcsölészés... vagy jó-e... nem használom a mikroszkópot, mire megvettem már nem kellett. Egyébként PG 53. Nyálmintából informál.
2009. márc. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jelent az valamit,hogy kicsit hasmenésem van,és megjön érzésem???Rejtély hogy ez most beágyazódás vagy pé-és.


Valaki,aki már pozitivat tesztelt,irna tapasztalatokat??

2009. márc. 13. 10:04
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]



Igy alakul a görbém

2009. márc. 16. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!