Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Légyszí megnéznétek a diagramm...

Légyszí megnéznétek a diagrammomat? Kíváncsi lennék hogy miért ugrál ennyire a hőm.

Figyelt kérdés

Miért ugrál ennyire a hőm?Mindig egy időpontban szoktam mérni és hüvelyben. Nem vagyok egy hő szakértő. A múlthónapban 4 napot késet a mensim pedig soha nem késett még.Reménykedtünk is hogy végre lehet baba van a dologban,de sajnos nem.(már nagyon rég óta próbálkozunk)Esetleg köze van hozzá?


[link]


2009. aug. 4. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor van pontosan az az egy időpont? Nem látom, hogy behúzta volna a peteérésedet, pedig elvileg már be kellett volna, mert 18-án jött meg és 4-e van. Persze lehet az, hogy neked később van, ez nem probléma. Azt javaslom legyetek együtt két naponta, a hővel meg akkor érdemes foglalkozni ha orvos kér rá, igazából elég összevisszaságot tud kavarni, az ember mozdul egyet, már nem ugyanannyi a hő, a legkaotikusabb hüvelyben, függ ugye attól mennyire mélyen van, pontosan megtalálod e ugyanazt a pontot, ahol eddig mérted stb. Megkérdezhetem pontosan mióta próbálkoztok és milyen praktikáitok voltak eddig? Talán tudok segíteni :)
2009. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

14. napon szokot lenni peteérésem,de most szerintem a 12.napon volt. Novemberben lesz 2 éve, hogy próbálkozzunk a kis bébivel. Voltunk orvosnál mindktőnknél renben találtak mindent. Én voltam vérvételen, hsg, és a dokim uh-on figyelte a peteérést.Párom pedig volt sperma vizsgálaton. Szóval az eredményeink nagyon jók. (szerencsére) Most a hőmérős módszerrel próbálkozzunk, de már elég sok praktikát kipróbáltunk. Sex után párna a popsi alá, cickafark, palástfű, 14. nap előtt semmi sex csak pont amikor peteérésem van utána pedig amennyi csak bele fér :) Úgyhogy tényleg sok mindent kipróbáltunk már.De azt azért hozzá tenném, hogy nem görcsösen!Dokim azt mondta, hogy menjek inszemre, de viszont azt még nem szeretnénk még azzal váránk. És te mit ajánlasz? :)))


Nektek már sikerült?

2009. aug. 4. 22:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi még nem szeretnénk kisbabát, sajnos nem úgy áll a mai helyzet, hogy be tudjuk vállalni :( Tehát akkor a teák megvoltak, a kivizsgálásokon mindent rendben találtak. Akkor a gond csak az akarat lehet. Tudom, hogy butaságnak hangzik amit mondok, de felejtsétek el a babát. Mintha nem is kellene, csak úgy, hogy ha jön, akkor jön, ha nem akkor nem. Legyetek együtt az élvezetért. Fiatal pár vagytok, tehát a 2 naponta szex nem fog gondot okozni. Javaslom, hogy egészséges határokon belül próbáljatok valamit belevinni a szexbe, ami új és más és mindkettőtök ízlésének megfelel. Menj el fodrászhoz, kozmetikushoz, manikűröshöz, vegyél 1-2 új ruhát, és nézz úgy tükörbe, hogy te vagy a legszebb legvonzóbb az egész világon. Bár butaságnak hangzik, de rengeteget lendít a dolgon. Ha mégsem megy a baba elfelejtése, akkor pozitív hozzáállás, most úgyis sikerül. És sikerülni is fog. Egy másik hölgynek is ezt a tanácsot adtam ugyanitt, ő 2 hónap múlva ment volna inszemre, és úgy volt vele, hogy nem veszíthet kipróbálja. Következő alkalommal pozitívat tesztelt. Ők is 2 éve próbálkoztak, ha jól emlékszem. Egészségesek vagytok fel a fejjel, lesz baba :):) Tiszta szívemből drukkolok nektek :):) Ha esetleg valami csoda folytán ez nem válik be, akkor tudok nektek ajánlani egy természetgyógyászt. Na ők is csodákra képesek. Azért előtte ezt próbáljátok ki, rengeteget jelent :):) Nagyon nagyon szorítok :):)
2009. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem volt peteérésed, még nem maradt fenn a hőd, hanem vissza-visszaesik. Még próbálkozzatok tovább, hajrá! :-)
2009. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"14. nap előtt semmi sex csak pont amikor peteérésem van utána pedig amennyi csak bele fér "


Lehet, hogy éppen ez a baj! Inkább pé előtt célszerű szeretkezni, hogy a kiskatonák időben odaérhessenek a kilökődött petesejthez, amíg az még a petevezetőben tartózkodik.

De a legoptimálisabb a 2 naponkénti akció. Biztos ami biztos alapon. Ebben a ciklusodban -véleményem szerint- még nem volt pé. Vagy ha mégis, akkor valami gond lehet a sárgatesttel, mert a nagyobb hőingadozás a follikuláris szakaszra jellemző.

Mint ahogy azt már írták előttem, vonatkoztassatok el a baba-gondolattól (könnyű azt mondani) és csak úgy spontán szeressétek egymást, hátha segít. (hozzáteszem, nekem még nem sikerült... már mi is évek óta próbálkozunk)

2009. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsokat,bár elég nehéz nem gondolni a babár, ha minden hónapban megjön. Előzőnek: ezt csak egyszer próbáltuk, hogy 14.naptól sex. Azt az 1 hónapot is nehezen bírtuk ki :)))))))))))))))))))
2009. aug. 5. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!