Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet? Volt...

Megnéznétek a görbémet? Volt beteérésem? 11 napon volt peteérésem? Ha beágyazódás van, lesz, volt akkor leesik a hőm? 28 naposak a ciklusaim álltalában.

Figyelt kérdés
[link]
2009. febr. 18. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Érdekes a görbéd, mert nagyon magas az alaphőd. Nekem peteérés után szokott ennyi lennei, mint neked előtte. De ahogy látom neked peteérés után 37,5 körül van a hőd, és a mostani még nem érte el, még nem látszik emelkedés, úgyhogy én azt mondanám, hogy lehet, hogy inkább a 17. napon van, ha elkezd emelkedni a hőd akkor tényleg így van.
2009. febr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.Elötte ez volt a görbém,és mégsem lett baba:-((


[link]

2009. febr. 18. 08:56
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy votl, szerintem is akkor tájt kellett volna lennie, ha volt. a hőd momentán nem bíztató, vissza kellene kúsznia ha baa van a dologban, de én nem nagyon hiszek a hőmérésben, mert sose mérek kétszer egymás uztán ugyanazt, szóval lehet, hogy csak csalt a mérés, azért esett a hőd, és nem a tényleges érték lett kevesebb. nagyon drukkolok, pár nap és tesztelhetsz!
2009. febr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Viszont ahogy a korábbi görbédet nézem a mensi után nem esett vissza a hőd a peteérés előtti állapotra!!! NAgyon magasan maradt és ennek lehet valami ok. Csináltál tesztet?
2009. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az előző ciklusban csináltam,negativ lett.Most még korai mert a 17 napon vagyok.
2009. febr. 18. 09:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Csak azért kérdeztem, mert ha a mensid nem volt erős és magasan maradt a hőd, akkor érdemes mensi után is csinálni, bár a magas hőt más is okozhatja.
2009. febr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem lehet hogy azért nem jön össze a baba mert túl sokat vagytok együtt?

én úgy tudom a hogy a kiskatonáknak is kell erőt gyűjteni, és a mindennapos szex legyengiti őket és kisebb esély van a megtermékenyitésre! Nekem a dokim a 2 naponti szexet ajánlotta, vagy a 3 naponta lévő együttléteket!

ne haragudj hogy ezt igy leirtam, de segiteni szeretnék...

2009. febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

utolsó!

Nálunk ez már évek óta mindennapos álltalában.Van 2 gyermekem már,de a 3-dikat tervezzük.köszönöm azért:-)))))))

2009. febr. 18. 11:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hát tényleg magas az alaphőd (bocsi nem jól fogalmaztam az átlagtól eltérő), megkérdezhetem mikor méred? Nem próbáltad még az ovulációs tesztet? Csak egy ötlet, de persze a pozitív teszt nem garantálja peteérést, csak azt mutatja, hogy termelődik a szervezetedben az LH hormon. Az pedig hogy ki mennyit van együtt hát kinek mikor és mennyi esik jól, de nekem a dokim ezzel kapcsolatosan csak annyit mondott, hogy a "jó minőségű" sperma termelődéshez 48-72 óra kell ezt pedig férfija válogatja. Ha 28 naposak a ciklusaid akkor elvileg a 14. napon kellene lennie a peteérésnek, de pl. az ovu teszt használatija szerint 28 napos ciklusnál a 12. napon. Én csak a saját hőgörbémről tudok beszélni, de ha nekem volt is tényleges peteérésem akkor az a 14. napon volt és ekkor emelkedett 1-2 tizedet a hőm, és nem leesett, de hogy ez a peteérést jelenti-e...hát nem tudom.
2009. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
reggel mérem felkelés elött.
2009. febr. 18. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!