Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szed valaki E vitamint? Miért...

Szed valaki E vitamint? Miért ajánlanád?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szedek. Csak azt tudom leírni, amiért én eldöntöttem hogy szedem: méhnyálkahártya vastagságát kedvezően befolyásolja, segít a sejtképződésben is. Még több jó hatása van, de nem jutnak eszembe. Férfiaknak is ajánlják!!!
2010. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sejtregeneráló!
2010. jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókhoz!

Ártani nem árt az tuti!

2010. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok. Ezt találtam neked:

Az E-vitamin antioxidáns vegyület, amely segít semlegesíteni a szervezetben felgyülemlett, káros hatású szabad gyököket. E-vitaminra testünk minden sejtjének szüksége lehet, ezért van az, hogy jótékony hatását szívünktől kezdve az agyunkig minden szervünk érzi. A gének működésében is fontos szerepet játszik, márpedig a gének hordozzák a legalapvetőbb biológiai információkat.


különösen fontos szerepet játszik a sejtfalak jó állapotban tartásában

a bőr, az idegek, az izmok, a vörösvérsejtek, a vérkeringés és a szívműködés egészségének megőrzésében

erősítik az immunrendszert, amely a fertőzésektől védi a szervezetünket

Más zsírban oldódó vitaminokkal ellentétben a szervezetben csak rövid ideig raktározódik, ezért rendszeres pótlása szükséges.

2010. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát ha babát szeretnék,akkor különösen ajánlott?
2010. jan. 22. 11:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem és a férjemnek is ajánlotta a nő doki baba ügyben.
2010. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szeretném egy barátom nekem küldött leveléből idézni a következőket válaszként:

"Az E-Vitamin szükséges a hosszú élethez és a jó egészséghez. Sok jól megtervezett kísérlet igazolta, hogy a vitamin-E csökkenti a rizikóját a szívinfarktusnak, a ráknak, a Parkinson és az Alzheimer kórnak és még az egyszerű náthának is. A közelmúltban megjelent Johns Hopkins cikk nem klinikai kísérlet eredménye. Egy csoport kutató leült és átnézett 19 korábbi tanulmányt az E-vitaminról, és leírta a saját véleményét."

Suzy Cohen, RPh gyógyszerész [link]

"Ez a tanulmány nem megfelelően hozza meg a végkövetkeztetését és félelmet ébreszt olyan adatokkal, melyek tudományosan nem igazoltak. A fogyasztókat nem szabad hogy elijessze ez az egyetlen tanulmány az E-vitamin ajánlott mennyiségének szedésétől. A legtöbb ember nem jut elég E-vitaminhoz a táplálékával,és ezért ezeknek a személyeknek abszolút kritikus, hogy kiegészítők formájában szedjenek E-vitamint."

Susan Finn, RD Elnök, American Dietetic Association

"Én ajánlom az E-vitamint a pacienseimnek,és továbbiakban is így fogok tenni."

dr. Mary Hardy Igazgató, Botanical Research Center Center for Human Nutrition, UCLA

"Az írás ebből az egyedülálló és korlátozott tanulmányból származik szemben a rengeteg és jól felépített klinikai kutatással, melyek léteznek az E-vitamin hasznáról és biztonságáról."

Kevin Maki, PhD President, Provident Clinical Research

"Ez egy régimódi analízis volt kombinálva néhány kísérleti eredménnyel, melyet különféle típusú pácienseken végeztek, akik közül sok már rendelkezett krónikus betegséggel, mint például szívinfarktus."

EricKlein,MD Cleveland Clinic Foundation Urological Institute

"…és szelektíven nem használtak fel egy csomó tanulmányt mely kimutatta, hogy az E-vitamin veszélytelen és óriási eredménnyel alkalmazható." Jeffrey Blumberg, PhD Igazgató Tufts University Human Nutrition Research on Aging

"Azt hiszem, annak nincs haszna, ha 600mg-nál kevesebbet szedünk... Két vagy három napig kell szedni, mielőtt elkezdene valamennyire hatni. ...Nem volt időm sok kísérletsorozatra, de a megfigyelések adatai olyan szembetűnők, hogy ez olyan, mintha a kövekről bizonyítanánk be, hogy szilárdak. Olyannyira nyilvánvaló dolog,hogy az embernek nincs kedve vég nélkül ismételgetni a kísérletet. ...A vitaminok élelmiszerek. Nem gyógyszerek. A gyógyszerek hatása alatt a processzing nagyon nehéz. Azonban néhány vitamin segít. És az E-vitamin egy csoda."L. Ron Hubbard

Az E-vitamin zsírban oldódik, az egyik leghatásosabb antioxidáns, amelyet a szervezet a májban, a zsírszövetekben, a szívben, az izomzatban, a herékben, a méhben, a vérben, a mellékvesében és az agyalapi mirigyben raktároz. Számos kutató szerint a természetes E-vitamin (d-alpha) hatékonyabb és jobban felszívódik, mint a szintetikus (dl-alpha) változat. A Vitaminkirály termékeiben kizárólag ez előbbi természetes alapanyagú E-vitamin található. Kulcsszerepet játszik a szervezet anyagcsere folyamatában az energiatermelés érdekében

Fontos antioxidáns tápanyag

Az oxidációs folyamattal lassítja a sejtöregedést

Megelőzi a káros koleszterin oxidációját

Segít többféle rákbetegség megelőzésében

Enyhíti a kimerültség érzését

Hashajtóként a vérnyomást csökkentheti

Segít az elvetélés megelőzésében

Az A-vitaminnal együtt védi a tüdőt a levegőszennyezettség ellen

Csökkenti a szívbetegségek és a szélütés kialakulásának kockázatát

Csökkenti az Alzheimer-kór kialakulásának esélyét

Megnöveli a vér oxigént szállító képességét

Segít táplálékot szállítani a sejtekhez

Erősíti a vérerek falát

Megakadályozza a vérrögök kialakulását és feloldja a meglévő vérrögöket

Szóval szedjed, ha hozzájutsz.

2010. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!