Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora a hasa egy 4 hónapos...

Mekkora a hasa egy 4 hónapos terhesnek? /vékony alkatú/

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam csak a 6. hónapban kezdett látszani, hogy babát várok. Sógornőmnek már a harmadik hónaptól akkora pocija volt, hogy kismamaruhát kellett hordania. Mindketten vékonyak vagyunk.
2010. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17 hetes, vékony lányon már láttam egyértelmű terhes pocit, egy 15 hetes, még vékonyabb lánynak meg olyan lapos volt a hasa, hogy azt hittem, viccel, mikor mondta, hogy babát vár. Csak az UH kép után tudtam elhinni neki, mert megmutatta.
2010. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vékony alkat vagyok, 4 hónaposan már csak a vak nem látta, hogy terhes vagyok.
2010. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem akkor már látszott h babát várok.47 kilóval estem teherbe tehát elég vékony voltam.egyik bnőm meg pl szintén olyan vékony volt mint én,ha nem vékonyabb,és 23 hetesen fele akkora volt a hasam mint nekem 16 hetesen.tehát szinte lapos.
2010. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vékony testalkatú vagyok és 4 hónapos, és már a 12. héttől kezdett nőni, és most már helyes mérete van. A barátnőmmel egy idősek vagyunk neki viszont nem látszik semmi pedig jóval erősebb mint én.
2010. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!