Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barnázás általában hány...

A barnázás általában hány napig tart mensi előtt?

Figyelt kérdés
Az a problémám,már tegnap is leírtam, h egy ideje meg kellett volna már jönnie, de csak pár napot görcsölgettem,(kedden...szerdán...nagyon enyhén)azt hittem meg is jön, erre csütörtökön pici barnázás, pénteken picit több, szombaton szintén annyi mint pénteken, ma meg vasárnap van ugye...szintén pici barnázás...semmi mensitünet, és pénteken napközbeni teszt alapján nem vagyok terhes........vagy mégis? Szerintetek ez most mi????
2008. aug. 10. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokminden lehet, többek között terhesség is! :) Én drukkolok!
2008. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-2 nap, esetleges problémás hónapoknál nálam 4-5 napig is eltart, mire megjön. :(
2008. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eddig nekem is max előtte nap volt barnázás...és szépen lassan átment vérbe...tehát megjött. MOst viszont nem értem....már 4.napja barna...így nem lehet még szexelni sem...

Jó volna ha baba lenne, de már azt sem bánnám ha megjönne..de ez így olyan rossz...

2008. aug. 10. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha még nem jött meg ma is csinálj egy tesztet. Drukkolok hogy babás legyél :-)
2008. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Emiatt voltam épp most orvosnál. Mielőtt megjön 4 nappal elkezdek barnázni. Megvizsgált, mutatta hogy minden szép odabent és ne aggódjak, mert nem gond ez a barnázgatás, hiszen mire "elkezdődik" már a helyén van a baba, vagyis a terhességet nem befolyásolja. Ha sárgatest elégtelenség okozná, akkor elmaradna a peteérés is, tehát nem valószínű hogy az a baj. Szóval félidőben voltam kb dokinál, láttam hogy minden rendben van és lám, ebben a hónapban nem volt barnázgatás mensi előtt, csak 1 nappal, de az is minimásian. Sok minden befolyásol sokmindent. Nyugi, gondolj szeretettel a babára, jönni fog.
2008. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!