Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Ciklusaim általába...

Lehet baba? Ciklusaim általában 28 naposak. Ma vagyok a 21. napon. Tegnap és ma kis barnázás.

Figyelt kérdés
Férjemmel pénteken voltunk együtt,előtte kb.2 naponta.Mensinek nem korai a barnázás?
2009. márc. 1. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A barnázás lehet a beágyazódással is összefüggésben, de ennél biztosabbat ilyenkor még nem lehet állítani.
2009. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz!Akkor még reménykedhetek!
2009. márc. 1. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én is voltam így és baba sehol... :(
2009. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is pontosan így vagyok, én is írhattam volna, nekem nagyon erős mensis görvcsim is vannak, a fiammal is hasonlóak voltak a tünetek, igaz akkor később a nemvárt idejében. most egy kicsit ki vagyok akadva, mert 6.-án volt meg, és ráadásul szoptatok, szóval inkább ritkábban, nem egyre gyakrabban "illene" megjönnie. én nem érzek semmit se pro, se kontra, de nagyon deja vous érzésem van, remélem baba és nem kell havi két hetet menstruálnom a jövőben....inkább egyszer se ;-)

ja, én már tesztelgetek, de semmi, igaz, ha most ágyazódik, akkor még nem is kell a tesztnek semmit jeleznie. drukkolok mindkettőnknek!

2009. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hőmet nem szoktam mérni,viszont tegnap és ma reggel 37 fok volt.Drukkolok én is!
2009. márc. 1. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!