Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Párommal természetes úton védekezünk,a menstruációm is megjött eddig rendesen,csak most nem,tegnap kellett volna.Kb.2 hete olyan furcsa rugdalózós érzést érzek a hasamban.Ugye csak beképzelem?Amúgy van már egy kisfiam.Légyszi,gyorsan válaszoljatok!Köszi
2010. jan. 21. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy beképzeled, mert ha most kellett volna megjöjjön, akkor kb. 4 hetes lehetsz, egy ilyen korú embrió még nem rugdos, pláne nem érzed. De ha már késik, akkor csinálhatsz tesztet, ha terhes vagy, akkor az már jó eséllyel kimutatja.
2010. jan. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mi az, hogy természetes úton védekeztek? Naptár módszer? Megszakítás?
2010. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hm...nekem is 1hete kelett volna megjönnie!a tesztem pozi de rugdosást nem érzek..csak sokat járok pisilni meg reggelente furi érzésem van..picit szukál a hasam énis kb 5hetes lehetek ilyenkor nem rugdos még...dehát ezt neked tudnod kellene:)!sztem beképzeled magadna:)
2010. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom,hogy egy pár hetes baba nem mozog,de mi van ha már régebben teherbe estem,és a mensi attól függetlenül megjött
2010. jan. 21. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!