Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hany hetesen lehet latni hogy...

Hany hetesen lehet latni hogy terhesek vagyunk? Ugy ertem a nogyogyasznal ekoval.

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 06:05
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Nekem van 2 lányom a nagyobiknál 3hónapos voltam mikor tünetek jelenkeztek de én már elötte mondtam a páromnak,hogy nézze csak meg jobban a hasam nöl,akkor elmentem a háziorvoshoz ő tovább küldött a nőgyógyászhoz akkor derült ki,hogy kismama vagyok.A kisebbikkel már 6hetesen rosszul voltam akkor el voltam nőgyógyásznál és meg vizsgált meg ultrahangot csinált akkor ott már látszott,hogy kismama vagyok!
2014. szept. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az az "ekoval"?
2014. szept. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 hetesen már látja hüvelyi UH-gal.
2014. szept. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ECHO-ra gondolt.Bár ezt a szót a magazti uh-nál nem használjuk,mert az másféle uh.Egyébként a kérdésre válaszolva 5-6 hetes terhesség már kimutatható.
2014. szept. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!