Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert jon meg a mensi, ha nem...

Miert jon meg a mensi, ha nem esik le az ebredesi ho?

Figyelt kérdés

Ma reggel szomoruan tapasztaltam, hogy megjott a 28.napon, annak ellenere, hogy bar nem szoktam homerozni, az elmult minimum egy hetben figyelgettem, bababan remenykedve.... Es napok ota 36.7, illetve 36.8 volt.... Akkor megis miert jott meg????


Egyebkent tenyleg nagy pofaraeses volt. Homerozes ide, ovuteszt oda, hiaba vagyok egeszseges, nekem sose lesz gyerekem. Bezzeg ha 16eves tinilany lennek, aki egyszer csinalt hulyeseget, tuti osszejott volna.


Igy jartam, matol fogva nem fogok tobbet remenykedni, nekem soha nem lesz gyerekem. :(


2008. aug. 9. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:

szia ILYET NE IS MONDJ HOGY SOHA NEM LESZ GYEREKED!!!!!!!!

nEKEM VAN EGY 2 ÉS FÉL ÉVES KISFIAM ÉS SAJNOS IDÉN MÁR KÉT BABÁT ELVESZTETEM,NEM ADOM FEL HOGY LEGYEN KISTESÓJA A KISFIAMNAK!

TE SE ADD FEL!!!!!!!!!!

2008. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem tenyleg soha nem lesz! Egyszer voltam terhes, de sajnos nagyon durva korulmenyek miatt (nem is igazan a penz, hanem az apjat epp keszultek kitoloncolni az orszagbol, en meg egyedul maradtam volna, stb...) nem tudtuk megtartani a babat. Most meg, mikor aktualis lenne, es nincs semmi akadalya, ver az isten es nem jon a baba..... Hiaba vagyok egeszseges! Bezzeg aki egyszer hasznalja a megszakitasos modszert, azonnal becsuszik. En meg amellett sem lehettem terhes tobb mint egy ev alatt, eles probalkozasoknal sem (jo ,ez csak 2honap, de akkor is....).
2008. aug. 9. 23:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy soha tobbe nem fogok homerozni, mert egy marhasag! Nekem ugyanolyan volt a hom jo egy heten keresztul, megis megjott, pedig nem esett le a hom 1-2nappal mensi elott, sem pedig ma reggel. Azert holnap reggel kivancsisagbol megmerem, hogy kevesebb lesz-e mahoz kepest, de ugy igazabol mar tegnap keso este elindult valami vilagos rozsaszines, amibol ma reggelre mar ver lett (igaz, ez a mensi sokkal gyengebb mint az elozo volt), tehat mikor megmertem ma reggel, mar vegulis menstrualtam, megsem zuhant le a ho egy tizedfoknyit sem.
2008. aug. 9. 23:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy nincs baba. Tudom, hogy nem megnyugtató, de nekem 2 nap késés után oltári fájdalmas görcsökkel mégis megjött. Én is borzasztóan el vagyok keseredve, mert nem értem, hogy miért nem akar összejönni. Nekem a hőmérőzés nagyon bejött.3 hónapja csinálom és tudtam most is, hogy meg fog jönni, mert ugyanúgy alakult a görbém, ahogy előző hónapokban.

Nagyon sajnálom, hogy megint csalódnod kellett!! Ne add fel!! Hát, igen!Ezt most nekem is hiába mondja a párom, én is nagyon csalódott vagyok!!!

2008. aug. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!