Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az hogy amikor...

Miért van az hogy amikor korábban kelek és akkor mérem az ébredési hőt akkor nem jo. Majd visszaalszom és reggel már ismét magasat mérek?

Figyelt kérdés
pé-után vagyok tehát magasnak kell lennie.de amikor elöbb mértem alacsonyabb volt,majd reggel pont jo.
2011. márc. 17. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül kell azonos időpontban mérni, plusz mínusz fél óra belefér, több nem.
2011. márc. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát épp ez a fura,sosem azonos idöben mérem,4-5 ig,van hogy negyed 6 kor,mégis szép szabályos és elvileg pontos.vagyis nekem nem fél ora az eltérés.viszont ma hajnali 3 kor keltem,mértem és csak 36.5 volt.5orakor már 36.9


[link]

nézd csak ilyen.amugy babát szeretnék,ha értesz hozzá kérlek ird meg hgoy szerinted ez igy trifázisos görbe lesz?

2011. márc. 17. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:

A plusz mínusz fél óra az épp egy óra. Kb. ennyi csúszkálás elfogadható.

A görbéd nem trifázisos, sajnálom. A trifázisos úgy van, hogy 1. alaphő, 2. peteérés utáni hő 3. még egy magasabb hő még a kettesnél is, és fent is marad.

A tied csak behorpadt majd visszament, ennyi történt, nincs meg a 3 plató.

2011. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom hgoy még nincs meg,majd akkor ha holnap még feljebb megy,37re.nem?
2011. márc. 17. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!