Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esély hogy...

Szerintetek van esély hogy mégis terhes vagyok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ma reggel csináltam 25ös tesztet és egyértelmű negatív lett,8napja késik.Az első terhességemnél 3hét késésnél (menzi után 50nap) teszteltem 10essel nagyon halvány pozit,annyira h 2napig azt hittem negatív,akkor kezdett fájni őrülten a fejem és émelyegtem,elmentem a dokihoz és kb 10nappal fiatalabb terhességnek állapította meg,mint az utólsó menzihez hasonlítva,és a szülésem is az ultrahanghoz igazolódott.A második terhességemnél a menzi után 7hétre fájt őrülten a fejem,egyszer hánytam,nem csináltam tesztet mert épp be voltam jelentkezve a dokihoz rákszűrésre.Most a nemvárt napja után 5 nappal volt a fejfájásom,3szor hánytam ,egész éjjel nyögtem,nem birtam aludni,reggel a férjem mikor evett ránéztem a kajájára émelyegtem tőle,de elmúlt,mint máskor is.A hasam meg van keményedve,pont olyan érzésem van mint mikor 3 hó terhesen hajolgattam munka közben.Ma csináltam egy 25ös tesztet(csak ez volt a gyógyszertárban,és a közelben nincs másik,sajnos nem is tudok a jövő hétig venni máshol) és egyértelmű negatív lett.Nem értem,hogy a 25ös elvileg ki kellene h mutassa a nemvárt napja után főleg ha tünetek is vannak,a 10es kimutatta ugy h még nem voltak tüneteim,igaz a menzi után az 50.napon.Nem szeretnék állandóan tesztelgetni,kicsit félek a csalódástól.Annyira nem akarok még babát hogy beképzeljem a tüneteket,3.5 és 2 évesek a lányaim,nem unatkozok,de már pár hónapja nem védekezünk,szeretnénk egy kisöcsit.

A véleményetekre lennék kiváncsi,lehet hogy babás vagyok a neg teszt ellenére?

Bocsi hogy túl hosszú lettem és előre köszi a véleményeket.



#negatív #25ös teszt
2014. szept. 23. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Bizonyára tudod, hogy a menstruáció csak az ovulációhoz képest késhet, nem pedig az előző menstruációhoz képest. tehát a beszélgetést akkor érdemes folytatni, ha szentül meg tudsz nekem esküdni, hogy 8+14 napja ovuláltál.

Ellenkező esetben igazad lehet neked is és a tesztnek is. Ha később ovuláltál (márpedig így van, különben megjött volna) akkor lehetsz terhes, de a teszt is lehet még negatív.

2014. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Túl korán teszteltem,mert azóta voltam orvosnál és megállapította h terhes vagyok.A peteérést minden hónapban észre szoktam venni,de most épp nem tudom mikor volt,mert csakis a nyúlós nyákról szoktam észre venni,de most mindig volt egy kis folyásom.
2014. okt. 13. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!