Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyem? Mit tegyek?

Van esélyem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

[link] Png

Hüvely gyűrű abba hagyása óta ez a második ciklusom. Az első vérzésem 2 hetet késett. Semmit nem érzek kivéve, hogy tegnap este óta a baloldalon lent picit fura szúró érzésem van illetve olyan érzésem mintha meg akarna jönni de nem olyan erős. Se mell feszülés se hasnál húzódás, semmit nem érzek. Tegnap du. csináltam egy tesztet negatív lett, szerintem elkapkodtam. Kérlek nézzétek meg a diagrammom. Bármiféle vélemény jól jön, csak mondjatok valamit, mert nagyon türelmetlen vagyok és ez a nem tudom mi lesz állapot nagyon rossz. Ja a ciklusaim 28 naposak szoktak lenni.


2010. jan. 20. 10:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló pontosan leírta Neked!

De ne aggódj! Ha leesik a hőd legyetek együtt, a hődet pedig továbbra is figyeld!Ha fenn marad, akkor megvolt az ovud, ha nem, akkor mindent bele:) Az első hónapban még nagyon bonyolult, tudom:), de bele fogsz jönni!

2010. jan. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A hőm h. viselkedik peteérésnél?
2010. jan. 20. 11:30
 13/14 anonim ***** válasza:

Előtte lkévő nap sokaknak leesik, sokaknak nem. Tüszőrepedés napján azonban elindul felfelé, és legalább 12-14 napig az átlaghő felett marad. Ez a biztos jele annak, hogy megtörtént a tüszőrepedés.

[link]

2010. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Csináltam ovu tesztet, negatív lett. Most akkor végképp nem értem. De azért köszi a válaszokat.
2010. jan. 20. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!